BALKAN DÜĞÜNÜ Bölüm-4

Usta 02 Ekim 2009 0

BALKAN DÜĞÜNÜ

4.BÖLÜM

Leka, Galina’nın Zlatkov’un kızı olduğunu öğrenince şok olur. Galina’nın amacı Ömer’i öldürmektir, Leka’nın isteği ise hazineye ulaşmak. Birbirleriyle taban tabana zıt olan bu amaçlar, acaba Leka ve Galina’yı karşı karşıya mı getirecektir. Yoksa Zlatkov’un aklında başka planlar mı vardır?

Ömer ise ne yapacağını bilemez haldedir. Bir tarafta kendini fena halde kaptırdığı Zehra, diğer tarafta hazineyi isteyen Leka… Bu düğümün çözülmesi uzun sürmeyecektir. Ömer, mantığı ve duyguları arasında bir seçim yapacaktır. Ama bu seçimin bedelini sadece Ömer değil başkaları da ödemek zorunda kalacaktır.

Ali Dede, sonunda Manastır’a doğduğu topraklara gelmiştir. Yanında onu çok seven torunları(!) ağzından çıkacak tek bir lafı bile hazineye yormakta, Ali Dede’ye bir anca önce hazinenin yerini söylemesi için baskı yapmaktadır. Oysa Ali Dede’nin hazinenin yerini söylemeden önce torunlarından beklediği şeyler vardır. Ali Dede, torunlarının hazineyi hak etmesi için, onlara görevler verecek; bu da hiçbir zaman akılları hayra çalışmayan ailemizin başlarını beladan belaya sokacaktır.

Ve bahtsız Orkun, sonunda aşkı için geldiği Makedonya’da Zehra’sına kavuşur. Ama bilmediği bir şey vardır, Zehra’nın kalbi artık onun için atmamaktadır. Orkun’un artık tek bir amacı vardır. Ne yapıp edip Zehra’nın kalbini yeniden kazanmak… Tabii, bu arada Makedonya’ya gelir gelmez evlendiğini ve yanında dünyanın en dolandırıcı ailesinin olduğunu Zehra’ya fark ettirmemelidir.

Leave A Response »