Bir Bulut Olsam Bölüm-19

Usta 07 Ekim 2009 0

Bir Bulut Olsam

Tarih: 2009-10-08 TV : KANAL D Saat: 22:15 Tür:Yerli Dizi

Narin, kendine yeni bir hayat kuruyor

Kanal D’nin başrollerinde; Melisa Sözen, Engin Akyürek ve Engin Altan Düzyatan’ın oynadıkları sevilen dizisi “Bir Bulut Olsam” bu akşam heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; babasının ölümüyle büyük bir acı yaşayan Narin, her şeye rağmen hayata tutunuyor ve hem kendisine, hem de ailesine yeni bir gelecek kurmak için kolları sıvıyor .

Narin, babasının hapishanede bıçaklanarak öldürülmesiyle yıkılır. Narin’i ayakta tutan sevdiklerinden bir tanesi de babasıdır ve artık o da yoktur. Narin, acılarla daha da büyür. Çocuğunu aldırmayı düşünen Narin, babasının vefatını, kaderinin ona ders vermesi gibi algılar. Çocuğu ve annesi için var olma çabasıyla güçlü bir şekilde harekete geçer. Kadir’in ölümüyle tek yıkılan Narin değildir. Bu acı olay istemeden de olsa aileyi bir araya getirir ve aslanlı konakta matem havası yaşanır. Diğer yandan Avukat Diyar, Narin’in babasının ölümünde Aslan Bulut’un parmağının olabileceğini düşünür ve bu konuda deliller toplar. Bulduğu delilleri Doktor Serdarla paylaşır. Serdar şaşkındır ve bir süre her şey netleşene kadar Narin’e söylememeye karar verir. Narin, kendine ve ailesine yeni bir gelecek kurmak için kolları sıvar. Yeni ev ve iş bulmak için elinden geleni yapar. Serdar, bu konuda da Narin’e elinden gelen desteği verirken, Mustafa’nın engelleriyle karşılaşır. Ancak Narin, Mustafa’ya öyle bir ders verir ki herkes şaşkına döner. Narin’i yeni hayatında neler bekliyor ve ikili arasında yaşanan mücadeleyi kim kazanacak? Merak edilen tüm soruların cevabı bu bölümde yanıt buluyor.


auf Yahoo! Video

Künye :

Bir Bulut Olsam dizisi
Yapımcı : Tims Productions – Timur Savcı Yönetmen : Hatice Memiş Senaryo : Meral Okay Müzik : Aytekin Ataş Oyuncular : Narin Bulut (Melisa Sözen), Mustafa Bulut (Engin Akyürek), Dr. Serdar Batur (Engin Altan Düzyatan), İnci Batur (Meral Okay), Asiye Bulut (Aslıhan Gürbüz), Aslan Bulut (Ünal Silver), Düriye Bulut (Sema Keçik), Yaşar Bulut (Cahit Gök), Aylin (Ceren Olcayto), Hatun Bulut (Ebru Nil Aydın), Fatma Bulut (Hülya Duyar), Kadir Bulut (Haluk Cömert), Seher (Berfu Öngören),İbo (Suat Usta), Ali Asker (Şinasi Yurtsever), Mahmut Paşa (Selim Bayraktar), Asil (Murat Cemcir), Gülengül (Burcu Binici), (Haluk Cömert) Kadir Bulut Yeni Bölüm

Leave A Response »