Deniz Yıldızı – Yeni Bölüm-35

Usta 08 Ekim 2009 0

Deniz Yıldızı

Tarih: 2009-10-09 TV : FOX TV Saat: 19:00 Tür:Yerli Dizi

YENİ-35. Bölüm
DENİZ YILDIZI
Deniz’in çalınan çantasıyla beraber annesinin son fotoğrafı da gitmiştir. Mert’in tek istediği o fotoğrafı bulup Deniz’i mutlu etmektir. Fakat bilmedikleri bir şey vardır. Çanta ve fotoğraf Melih’in elinde, karanlık planlarına alet olmak üzere beklemektedir.
Bahri İkbal’e “kongreye katılıyorum” diye yalan söyleyerek Amerika’ya Meryem’i ziyarete gidecektir. Bu plansız ziyaret İkbal’in Roma’daki kongreye gitme planlarını alt üst eder. Evde kalıp hasta olan Efe’yle ilgilenmek zorundadır. İkbal Bahri’ye karşı son derece öfkelidir.
Ozan, Banu’ya sürpriz yaparak Abant’a gideceklerini söyler. Banu 5 yıldızlı otelde kalacağı için çok heyecanlıdır ama izin alması için yine bir yalan söylemesi gerekmektedir. Banu bu sefer ablası Suna’yı yalanlarına alet eder fakat Banu Abant yolunda beklenmedik bir sürprizle karşılaşır.

Künye :

Yapım : Focus
Yönetmenler: Gürsel ATEŞ, Gülsen ERİŞDİ, Altan YÜCEL
Oyuncular :Güneş Emir- Deniz ,Serhat Nalbantoğlu- Bahri Atabay,Meltem Baytok- İkbal Atabay,Başak Akbay- Pelin Atabay,Tuan Tunalı- Özgür Atabay,Koray Erkök- Mert Demirhan,Emre İğdemir- Ozan Sezginer Yeni Bölüm

Leave A Response »