Es-Es Bölüm-7 İzle

Usta 10 Ekim 2009 0

Es-Es

Tarih: 2009-10-10 TV : ATV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi

Uras, Rüya’nın planını engelleyebilecek mi?
Selmin, oğullarını beladan koruyabilecek mi?

“Es-Es” merakla beklenen yeni bölümü ile
10 Ekim Cumartesi akşamı atv’de!
Sakın Kaçırmayın!

Es-Es
(YENİ BÖLÜM)

7.Bölüm

Şahin’in adamlarının sıkıştırması sonucu Uras’ın kullandığı araba takla atar. Hastaneye koşan Işık ve Rüya, İrem’in durumunun kritik olduğunu öğrenirler. Işık perişandır, Rüya ise haklı çıkmanın öfkesiyle Işık’ın üzerine gider. Kızını Işık’ın elinden almak için bir fırsat geçmiştir eline.
Kendini toplayan Uras’ın ilk isteği İrem’i görmek olur. Fakat acı içinde kızının hayata dönmesini bekleyen Işık’ın tepkisi ile karşılaşır. Işık’ın güvenini kaybettiğini düşünen Uras, tüm bu yaşananların sorumlusu olarak Tercan’ı suçlar.

Dilşa ise, Uras’ın sırt çantasında uyuşturucuyu bulur ve Selmin’e söyler. Bu arada olayı araştıran polis, bağlantıları takip ederek Şahin’in izini bulmuştur. Uras ve Tercan’ın çeteyle bağlantılı olduğunu düşünen polis, ikisini de yakalamak için harekete geçer. Selmin’in, oğullarını bu beladan kurtarmak için, uyuşturucuyu sahibine teslim etmekten başka çaresi yoktur. Fakat olaylar umduğu gibi gelişmeyecektir.

Künye :

Yapım Şirketi :Tıms Productıons
Yapımcı :Timur Savcı
Yönetmen :Bahadır İnce
Senaryo :Barkın Şenüren, Sevilay Öztürk
Öykü :Adalet Bilgin, Kemal Durmaz
Müzik :Cem Özkan
Oyuncular : (Uras) Ahmet Rıfat Şungar ,(Işık) Erdal Beşikçioğlu, (Tercan) Berk Hakman, (Selmin) Derya Alabora,(İrem) Leyla Tuğutlu ,(Menekşe)Pınar Dikici, (Azmi) Umut Karadağ ,(Alaz) Olcay Yusufoğlu,(Dilşa) Beyza Şekerci, (Gürel) Sertan Erkaçan,(Koray) Mert Aydın,(Rüya) Süreyya Güzel,(Orhan) Nezih Işıtan,(Eşref) Şahin Ergüney Yeni Bölüm

Leave A Response »