Papatyam 32.Bölüm

Usta 27 Ekim 2009 0

Papatyam

Tarih: 2009-10-27 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

“Papatyam”

“ iki yalnız bir yastıkta”

Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam” yeni bölümü ile bu akşam Star TV’de!

Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?

32. Bölüm Özet:

Necati sonunda amacına ulaşmış ve Taylan’la Semiha’yı evlenmeye ikna etmiştir. Fakat bu sefer de onu düğün tehlikesi beklemektedir. Taylan Semiha’ya pahalı bir düğün vaat etmiştir.ama her zamanki gibi parası yoktur. Necati başına geleceği anlayarak Taylan’a bir oyun oynamaya karar verir. Düğün yapacağını söyler ama ona çok farklı bir düğün tasarlar.

Özge’nin yaptığı Avrupa Birliği araştırması da herkesi birbirine düşürür. Kimi Avrupa Birliğine girmeye istekliyken kimisi de buna karşıdır.

Evde tavşan beslemek isteyen Yiğit ise annesini ve Feride’yi bir türlü ikna edemez. Onun durumuna üzülen Necati tavşanı alır fakat her yeri kemirmeye başlayan tavşanı evdeki kadınlardan saklamak zor olacaktır.


auf Yahoo! Video

auf Yahoo! Video

auf Yahoo! Video

auf Yahoo! Video

auf Yahoo! Video

auf Yahoo! Video

auf Yahoo! Video

auf Yahoo! Video

Künye :

Yeni Bölüm

Yapımcı : Yapım MinT / Birol Güven Yönetmen : Bora Tekay Senaryo : Murat Aras Müzik: : Aydın Sarman – Burcu Güven Oyuncular : Metin Akpınar ( Necati) – Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu ( Feride) – Deniz Oral ( Lütfü ) – Aslı Omağ ( Gülşen ) – Atılgan Gümüş ( Erdem )- Çiğdem Batur ( Fulya ) – Ceren Erginsoy ( Şebnem ) – Can Verel ( Vedat ) – Billur Yazgan ( Özge ) – Nergis Kumbasar ( Semiha ) – Ercüment Balakoğlu ( Nurettin)- Erdem Baş ( Rıza ) Yeni Bölüm

Leave A Response »