2009-12-1 Tarihli KANAL7 yayın akışı

Usta 01 Aralık 2009 0
2009-12-1 Tarihli KANAL7 yayın akışı

 KANAL7 Yayın Akışı – Ertesi Günün Programı

KANAL7 Yayın Akışı – KANAL7 izle

 

06:30        KANAL 7’DE SABAH
Kanal 7, sabah kuşağıyla da objektif ve kaliteli haberlerini daha geniş kitlelere ulaştırmaya devam ediyor… Kanal 7’de haber koşusu sabah başlıyor.  Kanal 7’de Sabah, bir önceki günün tüm gelişmelerini izleyicilere aktarırken yeni bir güne ve gelişmelere de hazırlıyor. Hafta içi Tümer Doğru’nun sunduğu Kanal 7’de Sabah’ı haftasonları Banu Taviloğlu ekrana taşıyor.
08:10        TV FİLMİ ( T )
09:20        NUR ERTÜRK’LE HER SABAH
NUR ERTÜRK’LE HER SABAH SABAH PROGRAMLARINDA BİR KLASİK OLDU!
Sabahların neşesi, ekranların en uzun soluklu sabah kadın programı Nur Ertürk’le Her Sabah birbirinden değerli konuklarla izleyenleri eğlendirmeye ve bilgilendirmeye devam ediyor.
Nur Ertürk sabah kuşağının sevilen programı Nur Ertürk’le Her Sabah’ta birbirinden değerli sanatçı konuklarla kulakların pasını silerken, uzman konukların katılımıyla sağlık konuları ve toplumsal sorunlar hakkında izleyenleri bilgilendiriyor. Halkın Starları bölümünde ise yine sesine güvenenlere stüdyoda yapılan ses yarışmasında seslerini duyurma fırsatı doğacak. Eğlence devam ederken birbirinden lezzetli yemeklerin tarifleri izleyenlerle paylaşılıyor. Şarkılar, türküler ve mutlu yaşamın incelikleri Nur Ertürk’le Her Sabah’ta.
Her gün farklı konu ve konuklarla ekrana gelen Nur Ertürk’le Her Sabah hafta içi her gün 09:20’de Kanal 7 ekranlarında. 
12:30         ÖĞLE HABERLERİ
Gün ortasında yaşanan sıcak gelişmeler Öğle Haberleri farkıyla Kanal 7 ekranlarında.
Banu Taviloğlu’nun sunduğu Öğle Haberleri, her gün günün ortasında güne damgasını vuran gelişmelerle karşınızda. Gün ortasında yurttan ve dünyadan en son haberler, siyaset ve ekonomideki sıcak gelişmeler canlı bağlantılarla ekrana geliyor.
12:40        ÇİZGİ FİLM
13:00        EBRU İLE PAYLAŞTIKÇA
HAYATIN İÇİNDEN GERÇEK YAŞAM ÖYKÜLERİ…
“Ebru İle Paylaştıkça’da mutluluklar, hüzünler, acılar ve hayata dair her şey yine canlı yayında izleyenlerle paylaşılıyor. Ebru Gediz sürprizlerle dolu programı ve birbirinden değerli konuklarıyla Ebru ile Paylaştıkça’da izleyenleriyle buluşuyor.
Başarılı sunucu Ebru Gediz’in sunumuyla ekrana gelen Ebru İle Paylaştıkça, hayata dair her şeyi izleyenlerle paylaşıyor. Sohbetlerin doyasıya yaşandığı programda şiirler, türküler okunuyor, yaşanmış ibret dolu öykülere yer veriliyor. Sanatçı konukların da ağırlandığı programa birbirinden değerli sanatçılar en sevilen eserleri ile canlı yayına konuk oluyor. Ebru Gediz’in sımsıcak sohbeti ve hayatın içinden gerçek yaşam öyküleri hafta içi her gün Ebru İle Paylaştıkça’da.
Şarkılar, türküler, şiirler ve yaşam öyküleri hafta içi her gün 13:00’da Ebru İle Paylaştıkça’da Kanal 7 ekranlarında.

16:00        TV FİLMİ ( T )
17:00        İKBAL GÜRPINAR’LA HAYATIN İÇİNDEN
HAYATIN İÇİNDEN MANZARALAR İKBAL GÜRPINAR’LA KANAL 7’DE
Size gerçekten değer veren, sizinle ağlayan, sizinle gülen, samimi, dobra bir yapım Hayatın İçinden’le hayattan uzak kalmayın! İçten seslenişleriyle milyonların gönlünde taht kuran İkbal Gürpınar,  güçlü bir ekiple bundan böyle Kanal 7 ekranlarında. Gürpınar, sizin sesiniz, soluğunuz olmak için Hayatın İçinden’le yeniden sizlerle.
Kanal 7 Program Dairesi ve deneyimli bir ekibin ortak hazırladığı Hayatın İçinden programında her gün canlı yayında gündemi meşgul eden hayatın içinden olaylara, haberlere biraz daha yakından bakılıyor ve sorunlara çözüm aranıyor. Kangrene dönüşen sağlık sorunlarından, gençleri zehirleyen uyuşturucu tuzaklarına, yaşam hakkı tanımayan töre çıkmazından, kuşak çatışmalarına, demokratik açılımdan terör mağdurlarına, kör düğüme dönüşmüş sorunlara çözüm aramaktan, alkış tutulacak başarı öykülerine kadar hayatın her alanında size ilginç gelen ne varsa bu programda ele alınıyor. Canlı yayında taraflar konuşacak, uzmanların yorumlarıyla sorunlara çözüm aranıyor.
İkbal Gürpınar’ın sunumuyla ekrana gelen insan manzaralarının ve ilginç hayat hikayelerinin konu edildiği programda ilk ağızdan anlatılacak olan sorunlar stüdyoda derinlemesine ele alınıyor, kim suçlu kim suçsuz ortaya çıkıyor. Usta yayıncı İkbal Gürpınar hafta içi her gün 17.00’de Hayatın İçinden haberlerle Kanal 7’de… Hayattan uzak kalmayın!
20:00        KANAL 7 HABER SAATİ       
Erhan Çelik’in sunduğu, usta gazeteci Fehmi Koru’nun yorumlarıyla katıldığı
Kanal 7 Haber Saati, gündemin en önemli olaylarını,  son dakika gelişmelerini kısacası Türkiye ve dünya gündemini her akşam saat 20.00’de ekranlarınıza taşıyor.
Kanal 7 Haber Merkezi dünyada ve Türkiye’de yaşanan tüm gelişmeleri,  hızlı, dinamik, doğru ve ayrıntılı olarak ekrana getiriyor.
21:00        YERLİ DİZİ “KURTLAR VADİSİ”
POLAT KESKİN NİŞANCININ HEDEFİNDE
Efsane dizi Kurtlar Vadisi’nde hava her daim puslu… Devlet-Mafya ilişkilerini irdelerken modern bir ’Leyla – Mecnun’ aşkını da anlatan ekranların ’farklı’ dizisinde bu hafta neler olacak? İzlenme rekorları kıran, hayranlarını ekran başına kilitleyen Kurtlar Vadisi’nin bu akşam yayınlanacak 53. bölümünde, Polat’a tuzak üstüne tuzak kurulmuştur…
Osman Sınav ve Raci Şaşmaz’ın yapımını gerçekleştirdiği Mustafa Şevki Doğan, Raci Şaşmaz ve Murat Coşkunsu’nun yönettiği Pana Film’in iddialı yapımı Kurtlar Vadisi’nin konsept danışmanı Soner Yalçın. Başrollerinde Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Oktay Kaynarca ve Selçuk Yöntem gibi usta oyuncuların rol aldığı dizinin müzikleri ise usta bir isimden geliyor; Gökhan Kırdar.
Kurtlar Vadisi 53. bölümüyle bu akşam saat 21.00’de Kanal 7’de.
53. Bölüm Özeti: Adamlarını Rus Baron İvanov’un korkunç tuzağından kurtarmak için her şeyi yapan Polat’ı tuzak içerisinde tuzak beklemektedir; hepsi bir keskin nişancının hedefidir… Bu arada, Testere Necmi, Meral’in vurulduğundan habersiz, Mehmet Karahanlı’nın planlarını gerçekleştirmek için Ruslarla işbirliğindedir… Hüsrev Ağa’yı ise kötü bir sürpriz beklemektedir; çiftliği, Erdal’ın itirafları sonucunda basılır… Elif ise, gazetede gördüğü fotoğrafın “Ali” olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır…

23:00        YETENEK AVCISI
YETENEKLER TEK TEK AVLANIYOR! “YETENEK AVCISI” KANAL 7’DE…
Yapımcılığını ve sunuculuğunu Muhsin Bay’ın, yönetmenliğini Turgut Bosut’un üstlendiğini ekranların yepyeni programı Yetenek Avcısı Kanal 7’de! Yetenekleriyle fenomen haline gelmiş isimlerin ekrana taşındığı Yetenek Avcısı’nda her hafta birbirinden ilginç yetenekler stüdyoda yeteneklerini yarıştırırken, ekran başındaki izleyenler kimi zaman hayretle, kimi zaman korkuyla, kimi zaman keyifle ekranda olup bitenlere tanıklık edecekler.
Muhsin Bay’ın Sucukçu Ramazan eşliğinde sunacağı Yetenek Avcısı’nda izleyenlerin yüreklerini ağızlara getiren gösteriler ve şaşırtan yetenekler ekrana gelecek. Ekranda bambaşka bir deneyime hazır olun.
01:40        HABER MARATONU

Leave A Response »