Adanalı 43.bölüm Full Dizi

Usta 11 Aralık 2009 0

Adanalı

Tarih: 2009-12-11 TV : ATV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

MACERA TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR…
ADANALI (Yeni Bölüm) : Yeni Bölüm / 21.00
42. Bölüm Özeti:
Adanalı kızını, Maraz Ali de oğlunu kurtarma peşindedir. Mobese kameralarının yardımıyla Sofia’nın yeri tespit edilince, Adanalı hemen harekete geçer. Bir yandan da Maraz Ali’den şüphelendiği için Maria’yı, Maraz Ali ve İdil’in peşine takar.
Maraz Ali yaptığı planı hemen uygulamak istemektedir. Nevzat Müdür’ün verdiği Merkez Bankasını koruma görevi bu planı engelleyecek mi, yoksa Maraz Ali ve ekibinin ekmeklerine yağ mı sürecektir? Maraz Ali oğlunu kurtarmak için girdiği bu yolda Adanalı engeline takılır. Şimdi seçim yapma sırası Maraz Ali’dedir. Biricik oğlu Küçük Ali mi, yoksa çocukluk arkadaşı, kan kardeşi Adanalı mı?

Künye :

Yapım : Kuzey Production
Yapımcı : Ali Gündoğdu, Mehmet Yiğit Alp
Senaryo : Tayfun Güneyer
Yönetmen : Bora Onur
Oyuncular : Oktay Kaynarca (Adanalı Yavuz), Mehmet Akif Alakurt (Maraz Ali), Selin Demiratar (İdil), Serenay Sarıkaya (Sofia), Alican Yücesoy (Tilki Timur), Orhan Aydın (Nevzat Müdür), Rüzgar Aksoy (Ferruh), Fırat Albayram (Boncuk Semih), Çağkan Çulha (Engin), Umut Oğuz (Dvd’ci Fikret), Mehmet Çepiç (Komiser Samet), Nilüfer Silsüpür (Derya), Zeynep Koltuk (Maria),Sertaç Boztepe (Mehmet Ali), Akın Saatçi (Yunan Komiser Alex).

Leave A Response »