Es-Es 15.Bölüm Full Dizi izle

Usta 13 Aralık 2009 0

Es-Es

Tarih: 2009-12-13 TV : ATV Saat: 22:20Tür:Yerli Dizi

Hapishaneden çıkabilmenin yollarını arayan Uras’ı
yeni bir tehlike bekliyor!
Öldürülme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Dilşa’yı,
Tercan kurtarabilecek mi?
Heyecanla beklenen yeni bölümün konuk oyuncusu Vahide Gördüm!…
Es-Es (Yeni Bölüm)
15.Bölüm özeti:
Uras’ın endişeleri artmıştır. Uras, Tercan’ın hapishaneye girerken verdiği, ailesiyle ilgilenme sözünü tutmadığına inanmaktadır. Bir şeyler yapmak zorundadır. Avukatına hapishaneden çıkabilmesi için elinden geleni yapmasını söyler. Uras özgürlüğüne kavuşup, ondan gizlenen gerçekleri öğrenebilecek midir?
Uras’ın hapishanedeki düşmanları onu hizaya getirmek için her yolu dener. Uras ve Kürşat beklemedikleri bir anda kendilerini sert bir kavganın ortasında bulurlar. Bu kavga bir kişinin ölümüyle sonuçlanır ve suç Uras’a kalır.
Tercan, Dilşa’nın Bedirhanlar tarafından kaçırıldığını öğrenir. Peki Tercan koca şehirde Dilşa’yı bulup ölümden kurtarabilecek midir? Menekşe’ye sevgisini ispat etmek için çırpınan Gürel’in aklına harika bir fikir gelir. Amacı, Menekşe’ye hayattaki tek derdinin baba parasıyla keyif çatmak olmadığını göstermektir. Rüya, Işık’ın özel eşyalarını karıştırırken evli oldukları yıllarda Işık’a yazılan aşk mektuplarını bulur. Dünyası başına yıkılır. O güne kadar kendini ihanetle suçlayan Işık, acaba aynı şeyi Rüya’ya mı yapmıştır? Müfit, Alaz’ı dize getirmek için yeni plan devreye sokar. Cafe sahibini arayarak Alaz, Koray ve Dilşa’yı işten kovdurur. Araları Uras’tan dolayı bozuk olan Alaz ve Koray için bu kötü günler barışmalarına ve aralarındaki buzları eritmelerine neden olabilecek midir? Bir taraftan Menekşe diğer taraftan Eşref’in bakımı yetmiyormuş gibi evin tüm işleri de Selmin’in üzerindedir. Ve tabii ki, gece pavyon mesaisi. Ama onu en çok endişelendiren Uras’ın gerçeği öğrenmesidir. Selmin bütün bu yükleri kaldırabilecek midir?

Leave A Response »