Melekler Korusun 44.Bölüm Full Dizi izle

Usta 25 Aralık 2009 0

Melekler Korusun

Tarih: 2009-12-25 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

YENİ BÖLÜM
Melekler Korusun
44.BÖLÜM
“MELEĞİN KANATLARI”
Kocası tarafından aldatılan Yasemin, geceyi Salih’te geçirmeye karar verir. Yasemin’i kıskanan Melek, Salih’i Yasemin’le yalnız bırakmaz. Melek’le Yasemin arasında soğuk bir savaş başlar! Özgür, aşk üçgeninin tam ortasında kalır!
İpek’in harcını Barış’ın yatırmadığı ortaya çıkar. Harcı kimin yatırdığı meçhuldür… Barış’ın büyük sırrının ortaya çıkışı ise, İpek ve Barış’ın ilişkisine büyük darbe vurur.
Esin hiç beklemediği bir vesile ile gizlice Erkan’ın evine girer. Anıları canlanan Esin, evde eski günlerden kalma önemli bir ize rastlar. Aynı anda Eylül’le burun buruna gelir! Bu gelişmelerden tetiklenen İpek, Erkan’a gerçekleri anlatmaya gider!
Esin’in Meleklerde kaldığını öğrenen Eylül, gelinliğini Melek’e diktirmeye karar verir. Esin’in acı gerçeği öğrenmesi an meselesidir…
İpek’le bir anlaşma yapan Kehribar; Melek, Özgür ve Esin’in eve gelmesine göz yumar. Melek evine dönerken, Yasemin’in misafirliği uzar. İpler kopma noktasına gelince, Salih son sözünü söyler ve Melek’e şok edici bir teklifte bulunur.
Özgür ve Haldun, Meleklerin evinde karşılaşırlar! Çünkü Melek’in yeni patronu Haldun’dur! Özgür, herkesin içinde geri dönüşü olmayan bir yalan söyler… Sonunda, Kehribar’a ortaklığı kabul ettiren Fevzi de, Meleklere şoke edici bir kazık atar. Melek bu karmaşanın ortasındayken, Salih, Melek’in son kararını beklemektedir.
Birbirini koşulsuz seven ana kızın, kimi zaman gözlerimizi yaşartacak, kimi zaman güldürecek ama hep içimizi ısıtacak hikâyesi ‘Melekler Korusun’ ‘Meleğin Kanatları’ adlı kırk dördüncü bölümüyle 25 Aralık Cuma saat 20.00’de Show TV ekranlarında.

Leave A Response »