Maskeli Balo Bölüm-3 Full Dizi izle

Usta 11 Ocak 2010 0

Maskeli Balo

Tarih: 2010-01-11 TV : STAR TV Saat: 22:10Tür:Yerli Dizi

MASKELİ BALO

Değerleri uğruna dengelere ve siyasetçi babasına karşı çıkan, bu yolda birlikte savaştığı idealist gazeteciyle tutkulu bir aşk yaşayan genç kızın öyküsünü anlatıyor.
3.Bölüm:
Zeynep, Babasıyla İlgili Gerçekleri Öğrenmeye Başlar!
Demirhan Holding’in istifa eden Ceo’su Alp Polat başına gelecek olası bir soruşturmadan kurtulmak için bazı evrakları, daha sonra kullanmak üzere elinde tutmaktadır… Ancak bu durum, Ali Cemal ve Engin’i bu konuda önlem almaya iter.Birkaç gün sonra bir cinayete kurban giden Alp Polat’ın ölümü Adli Tıp raporuna göre cinayet olarak açıklanır. Medya ve Polat’ın ailesi, hakkında yaptığı haber yüzünden intihar ettiğini düşünerek Mehmet’i suçlarlar. Mehmet ise kapsamlı bir otopsi yapılarak cinayetin ortaya çıkarılması gerektiğini düşünmektedir. Ancak otopsi için ailenin izni gereklidir ve bu Mehmet için hiç de kolay olmayacaktır.
Öte yandan Zeynep, Prof. Yaman’ın asistanı olmuştur. Rutin işlerle uğraşırken Mehmet’le daha da yakınlaşmaya başlarlar. Bunun yanı sıra babası Ali Cemal hakkında bilmediği birçok şeyi öğrenir ve bu konudaki merakı gün geçtikçe artmaya başlar… Ali Cemal ise parti toplantısı için danışmanı ve aynı zamanda sevgilisi olan Zuhal’le birlikte Ankara’ya gider. Gece birlikte kaldıkları otel odasında onları hiç de hoş olmayan bir sürpriz beklemektedir.

Künye :

YAPIMCI : KOLİBA FİLM/Ata Türkoğlu
YÖNETMEN : Çağatay Tosun
SENARYO : Gamze Özer
MÜZİK : Yeni Türkü
OYUNCULAR : Burcu Kara, Burak Hakkı, Aytaç Arman, Korel Cezayirli, Leyla Bilginel, Ayşegül Ünsal, Semra Dinçer, Nil Erkoçlar, Bora Cengiz, Gazanfer Ündüz, Itır Esen, Zeynep Dörtkardeşler, Simel Keçicioğlu, Mehmet Yılmaz, Altan Akışık, Ensar Kılıç, Can Bonomo.

Leave A Response »