Unutulmaz 27.Bölüm Full Dizi İzle

Usta 06 Ocak 2010 0

Unutulmaz

Tarih: 2010-01-06 TV : ATV Saat: 22:20Tür:Yerli Dizi

Eda ve Harun’u birlikte gören Türkan hayatının en derin acısını yaşıyor. Türkan’ın sözleriyle sarsılan Eda Harun’la yollarını ayırabilecek mi?
Heyecan ve duygu yüklü yeni bölümüyle “Unutulmaz” 6 Ocak Çarşamba akşamı atv’de! Sakın Kaçırmayın!
Unutulmaz
(Yeni Bölüm)
27. Bölüm Özeti: Eda ve Harun’u birlikte gören Türkan hayatının en derin acısıyla sarsılırken hala şok içindedir. Küçük kızı, ablasının nişanlısıyla öpüşmektedir gözlerinin önünde. İnanamaz gördüklerine, bir kabus diye düşünür, biraz sonra uyanacağı bir kabus. Diğer tarafta Eda ve Harun doktorda, beş ay sonra kucaklarına alacakları bebekleri için hayaller kurmaktadır. Bu mutlu anlar Melda’dan gelen telefonla bozulur. Hala Türkan’a ulaşamamışlardır. Annesine ilk ulaşan Eda olur. Anne kız karşı karşıyadır… Türkan’ın her sözü keskin bir bıçağa dönüşür. Önce Eda’nın yüreğine saplanır. Ama en çok bir annenin yüreğini kanatır o sözler. Bu yüzleşmeye Türkan daha fazla dayanamaz yığılıverir. Hastanede bir araya gelen Eda, Melda ve Türkan arasında gerilimli anlar yaşanır. Melda her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Eda’yı, her şeyi bitirmesi için zorlar. Zorla ettirdiği telefon amacına ulaşıp, Eda ve Harun’u ayırmaya yetecek midir? Harun’un ardından da Tolga’nın hastaneye gelmesi her şeyi bir kez daha alt üst eder. Üstüne üstlük Cemil atılan nişanı öğrenmiştir. Bu gerçeğin kendisinden saklanmasına da öfkelenmiştir. Bu sırada Batu, Arslanlı ailesi için tehlike olmaya devam eder. Bu kez yanına aileden birini alarak yoluna devam edecektir. Annesinin kendi yüzünden hastalanması Eda’yı alt üst eder. Suçluluk duygusu, acı, aşk birbirine karışır ve iki aşık ilk kez bu kadar sert kavga ederler. Türkan’ın hastaneden çıkmasıyla her şey yoluna girmiş gibi gözükür. Türkan, Melda’yı da Eda’yı da Harun’dan uzak tutmaya kararlıdır. Bunun için bir annenin yapabileceği en zor şeyi yapar. Ve Harun’la konuşmaya gider. Ancak Harun’un sözleri onu bir kez daha şok edecektir. Diğer tarafta Saadet, Harun’a Feyyaz’ın bir oğlu olduğundan bahseder. Bu gerçeği öğrenen Harun babasıyla kavga eder. Bu kavga baba oğul arasındaki tüm ipleri koparacaktır.
En zor günleri atlatan, en ağır sözleri göğüsleyen, hep dimdik duran, boyun eğmeyen Eda-Harun aşkı bambaşka bir savaşın içindedir şimdi… Kazananı olmayan bu savaşta en büyük acıyı savaşı sonlandıracak kişi çekecektir…

Leave A Response »