Kavak Yelleri Yeni Bölüm Full

Usta 06 Mart 2010 0

Kavak Yelleri

Tarih: 2010-03-06 TV : KANAL D Saat: 22:15Tür:Yerli Dizi
kavak yelleri

Aslı hayatında yeni bir sayfa açıyor

Kanal D’nin başrollerinde; Pelin Karahan, İbrahim Kendirci, Sarp Apak ve Aslı Enver’in oynadıkları sevilen dizisi “Kavak Yelleri”nin bu bölümünde; Aslı, yaşadığı olayların etkisiyle hayatında yeni bir sayfa açmaya karar veriyor ve Güven’le bir yolculuğa çıkıyor.
Aslı, gözünün önünde intihar eden Semih’i kurtarmaya çalışır. Acaba Aslı, kendisini öldürmeye çalışan adamı kurtarabilecek mi? Aslı’nın Semih’le yaşadıkları etrafındakilerle arasının bozulmasına yol açar. Özellikle Güven, bu durumu kabullenemez ve Aslı’ya kırılır. Acaba Aslı, Güven’in gönlünü nasıl alacak?
Mine, Deniz’den ayrılmıştır. Deniz’in artık kendisini sevmediğini düşünmektedir. Deniz ise, son zamanlarda Aslı’yla ilgilenmemesinin Mine’yi kırdığının farkındadır. Mine’yle barışmak için elinden geleni yapar. Ancak Mine’nin kalbi çok kırılmıştır.
Aslı, yaşadığı olayların etkisiyle hayatında yeni bir sayfa açmaya karar verir. Güven’le bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk, iki sevgili için bir dönüm noktası olacaktır. Öte yanda Leyla, ortalığı karıştırmak için yeni bir hamle yapar. Aslı’ya, Mine ve Deniz’in onun yüzünden ayrıldığını söyler. Diğer tarafta ise Güven, ablasının Seyfi’ye olan borcunun katlandığını öğrenir. Öfkesine engel olamayınca kendisini belanın içinde bulur.

Leave A Response »