Papatyam 49.Bölüm Full

Usta 02 Mart 2010 0

Papatyam
papatyam 49

Tarih: 2010-03-02 TV : STAR TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

“Papatyam”
“ iki yalnız bir yastıkta”

Yapım MinT / Birol Güven yapımcılığında, yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Aras’ın yazdığı, başrollerini uzun bir süreden sonra ekranlara dönen duayen oyuncu Metin Akpınar ve Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu’nun paylaştığı “Papatyam” yeni bölümü ile bu akşam Star TV’de!
Yaşları ilerlemiş ve aşktan ümidi kesmiş iki insanın bir evlendirme programında karşılaşmasıyla değişen hayatlarının hikâyesi… Televizyonda evlenmek kolay peki ya sonrası? Bu evlilik yalnızlıklarına çare olacak mı yoksa bir yastıkta iki yalnız olmaya devam mı edecekler?
49. Bölüm Özet:
Yeni bebekle birlikte eve bir heyecan gelir. Fakat Erdem’in kaynanası da gelir. Çok negatif bir kadın olan Hikmet Hanım sürekli bebeğin ağlamasına neden olmaktadır. Bebek sadece Kasap Necati şarkı söylediğinde susmaktadır. Şarkı söylemekten uykusuz kalmaya başlayan Necati, dünürü Hikmet’i evden yollamak için kolları sıvar.
Özge, başka bir kızla fotoğraflarını gördüğü Seyfo’yu terketmiştir. Masumiyetini kanıtlamak zorunda olan Seyfo kendisine kurulan komployu ortaya çıkarmak için çalışmaya başlar.
Manavın kızı ile sözlenen Rıza’nın önüne ise yine büyük bir engel çıkar. Müstakbel kayınpederi evlilik için dört dörtlük bir düğün ve tam olarak donatılmış bir ev istemektedir.
Taylan ve Semiha’nın Kartalkaya’ya kar tatiline gidecek olması Feride’yi de heveslendirir fakat tatil için aşması gereken en büyük engel Kasap Necati’dir.

Leave A Response »