Unutulmaz 35.Bölüm Full

Usta 09 Mart 2010 0

Unutulmaz

Tarih: 2010-03-10 TV : ATV Saat: 22:20Tür:Yerli Dizi
unutulmaz35

İki kardeş yine büyük bir kavganın eşiğine mi gelecekler? Harun’la Melda’nın evliliği her şeye rağmen mümkün olabilecek mi?
Harun Eda’ya, biricik aşkına olan tutkusundan, ölümüne sevdasından vazgeçecek mi?
“Unutulmaz”da bu hafta heyecan doruğa tırmanacak…Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla aylardır izleyenlerin ilgi odağı olan
Unutulmaz (Yeni Bölüm)
35. Bölüm Özeti: Harun ve Eda’yı baş başa gören Tolga’nın aklı karışmıştır. Eda’nın bebeğiyle ilgili dosyanın Harun’un masasında olmasına bir türlü anlam verememektedir. Eda ve Harun, Tolga’ya nasıl bir açıklama yapacaklar? İki kardeş yine büyük bir kavganın eşiğine mi gelecekler?
Eda ve Tolga artık dönüşü olmayan bir yola girmek üzeredirler… Feyyaz’lara taşınacak olan Eda ve Tolga’yı bekleyen büyük tehlike nedir? Harun bundan sonra Eda’yla hep yan yana olsa da, ona dokunmadan yaşamaya razı olacak mı? Ya Eda? Harun’a, bebeğinin babasına, bu kadar yakınken uzak kalmayı başarabilecek mi?
Eda’yla ilgili her şeyden haberdar olan Türkan için de durum git gide zorlaşmakta. Eda’nın Feyyaz’lara taşınmasına karşı olduğunu söyler. Ama Eda için yapacak fazla bir şey kalmamıştır.
Melda ise Eda’nın Harun’lara taşınması karşısında içten içe öfkelense de, Harun’la yeniden nişanlanmanın mutluluğunu yaşamakta. Adım adım hedefe doğru yürümekte. Harun’la Melda’nın evliliği her şeye rağmen mümkün olabilecek mi?
Harun’a olan ilgisini belli etmekten kaçınmayan Nisa’nın arkadaşı Ece’nin ise bu uğurda neler yapabileceğini henüz kimse bilememektedir. Harun bunu fark ettiğinde ne yapacak?
Feyyaz’ın tarihin derinliklerinde kaldığını düşündüğü büyük sırrı nihayet ortaya çıkar… Batu tarafından da öğrenilen bu sır, artık hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağının da bir işareti mi olacak?
Cemil’in dükkanına bırakılan lüks arabanın çalınması aile için yeni bir sorun yaratır. Bin türlü dertle boğuşan Güler ailesi bu sorunu çözebilecek mi? Üstelik bir de Kerem hırsızlıkla suçlanmakta…
Harun, Eda ve Tolga’yla ilgili beynini kemiren kuşkularını Eda ile paylaştığında Eda’nın cevabı ne olacak? Harun Eda’ya, biricik aşkına olan tutkusundan, ölümüne sevdasından vazgeçecek mi?

Leave A Response »