Unutulmaz Dizisi 37.Bölüm Full İzle

Usta 24 Mart 2010 1

Unutulmaz

Tarih: 2010-03-24 TV : ATV Saat: 22:20Tür:Yerli Dizi
unutulmaz37

Eda korkutucu gerçeği Harun’la paylaşacak mı? Harun istediği ya da tahmin ettiği yanıtları bulabilecek mi? Eda’nın vereceği hayati karar ne olacak?

“Unutulmaz”da bu hafta heyecan doruğa tırmanacak…Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla aylardır izleyenlerin ilgi odağı olan “Unutulmaz”, 24 Mart Çarşamba akşamı 22.20’de atv’de.

Unutulmaz (Yeni Bölüm)

37. Bölüm Özeti: Doktorundan aldığı acı haber Eda’yı derinden sarsar. Ya erken doğuma razı olacak ya da bebeğiyle birlikte kendi hayatını da tehlikeye atacaktır. Eda bu korkutucu gerçeği Harun’la paylaşacak mı? Köşkte nikâh saati giderek yaklaşmaktadır. Harun ve Eda için en zor an gelmiştir artık. Nikah memurunun sorusuna, o anda Eda’nın gözlerinde kaybolmuş olan Harun nasıl bir yanıt verecek?

Batu’nun yani Kenan’ın, Harun’un cep telefonuna gönderdiği bir fotoğraf Harun’u deliye döndürür. Harun, kötü adamın çok yakınında olduğunu bir kere daha anlayacak. Gecenin sonunda Eda, Tolga’ya Amerika’ya gidemeyeceklerini söylerken, Melda’da bütün hayallerinin sona erdiğini bir kere daha anlayacak. Türkan ise kızlarının hayatı hakkında vermiş olduğu kararın ağırlığı altında ezilmektedir.
Kenan Harun’u arayarak onu bir yere çağırır. Aklındaki soruların yanıtını bulmak amacıyla verilen adrese giden Harun’u büyük bir şok beklemektedir. Kenan’ın ondan istediği tek bir şey vardır. Kız kardeşinin bulunması. Ve bunun içinde her şeyi yapmaya hazır olduğunu Harun’a bir kere daha gösterir.
Bir pizzacıda işe başlayan Kerem, daha ilk teslimatında şansının döndüğünü anlar. Ama iş konusunda değil!
Batu hakkında şüpheleri, Harun’u Batu’nun çocukken bırakıldığı yetimhaneye kadar götürür. Acaba Harun istediği ya da tahmin ettiği yanıtları orada bulacak mı? Doktorunun ısrarlı çağrılarına olumlu yanıt vermeyen ve kontrole gitmeyen Eda, Harun’un durumu öğrenmesi üzerine kendini bir kapana kısılmış gibi hisseder. Eda’nın vereceği hayati karar ne olacak?

Künye :

Yapım : Stil Medya
Yapımcı : Ahmet Bayram
Yönetmen : Ersoy Güler
Senaryo Grubu : R. Haldun Ünsal ve İhsan Aydın
Oyuncular : Serhan Yavaş (Harun), Sinem Öztufan (Melda), Özlem Yılmaz (Eda), Fikret Hakan (Feyyaz), Ayla Algan (Hayat), Buğra Gülsoy (Tolga), Aliye Uzunatağan (Türkan), Deniz Gökçer (Saadet), Ahmet Uz (Cemil), Aylin Arasıl (Işıl), Hakan Vanlı (Burak), Didem Yalınay (Ferda), Gül Tunççekiç (Mesude), Mert Yavuzcan (Batu), Roksen Lülü (Seval), Anıl Çelik (Kerem), Hüseyin Erkanlı (Metin), Deniz Kurt (Gülay), Ayça Şahin (Sinem), Ceren Çanakçı (Gözde), Özlem Karataş (Burcu), Burak Güneş (Can), Özlem Hasgül (Ceren), Güray Görkem (Bilal)

Leave A Response »