Yaprak Dökümü Yeni Bölüm Full

Usta 09 Mart 2010 0

Yaprak Dökümü

Tarih: 2010-03-10 TV : KANAL D Saat: 20:15Tür:Yerli Dizi
parksohbet

Ali Rıza Bey’i yeni bir sürpriz bekliyor

Kanal D’nin, başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar,
Deniz Çakır, Hasan Küçükçetin, Gökçe Bahadır ve Fahriye Evcen’in oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde;
Tahsin’le Fikret arasındaki gerginliğin katlanarak büyüdüğünü gören Ali Rıza Bey, duruma müdahale etmek istediğinde büyük bir sürprizle karşılaşıyor.
Fikret’in evi terk etmesiyle, büyük haksızlığa uğradığını düşünen Tahsin öfkeye kapılır. Cevriye Hanım’ın korkuları, haberi Tekin Ailesi’ne ulaştırır. Herkes endişe ile Fikret’ten bir haber beklerken, ona ilk ulaşan Şevket olur. Fikret yine sessizliğine gömülüp, ayrılığın nedenini gizlemeye çalışsa da, Hayriye Hanım’ın ısrarlı tutumu karşısında olanları anlatmak zorunda kalır. Umutla başladığı mücadelesinde bir kez daha kaybeden Şevket’e en büyük destek yine Ali Rıza Bey’den gelir. Evin giderek kalabalıklaşması Necla’nın huzurunu kaçırmaktadır. Hayriye Hanım’ın yakın ilgisini, baskı olarak hisseden Necla rahatsızlığını dile getirememenin sıkıntısını yaşamaktadır. Cevriye Hanım’ın katkılarıyla çocuklar da yaşanılanların etkisi altında kalınca, olaylar bambaşka bir boyut kazanır. Durum, Tahsin için giderek içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar. Oğuz’un işle ilgili huzursuzlukları, Leyla’nın gözünden kaçmazken Oğuz yaklaşmakta olan tehlikenin sandığından da büyük olduğunun farkına varır. İnşaatını devreden Şevket, bundan sonra hayatına nasıl bir yön vereceğini düşünürken, hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Ferhunde ise son hamlesiyle, hesaplaşmasına kaldığı yerden devam ettiğini herkese gösterir. Tahsin’le Fikret arasındaki gerginliğin katlanarak büyüdüğünü gören Ali Rıza Bey, duruma müdahale etmek istediğinde büyük bir sürprizle karşılaşır.

Leave A Response »