Aşk Ve Ceza 16 Bölüm Full

Usta 21 Nisan 2010 0

ask ve ceza 16Aşk ve Ceza dizisi yepyeni bir bölümle bu akşam ekranlara geldi. Aşk ve Ceza dizisinin yeni bölümü yine heycanlı olaylara sahne oldu. İşte Aşk ve Ceza yayınlanan 16. son bölümü

Aşk ve Ceza dizisi bu akşam yayınlanan yeni bölümünde izleyicisi yine ekran başına kilitledi. Yasemin ile Sevgi yeni bölümde Savaş’a karşı mahçubiyetlerini bir nebze de olsa üzerlerinden atabildiler. Reklam çekimlerinin büyük bir kısmını tamamlayan Sevgi ve Yasemin işleri yoluna koymaya başladılar.

SAVAŞ ZOR DURUMDA

Savaş açmak istediği fabrika için teşvik alamayınca maddi konuda sıkışmış durumu düşmüştü. Bu bölümde Savaş için hiç beklenmeyen olay oldu. Van’da bulunan aşiret köylerini sel bastı ve büyük miktarda zarar verdi. Bu durumdan da bir hayli etkilenen Savaş maddi olarak daha da zor duruma düştü. Durumu öğrenen Ahmet Ağa, Savaş’a iş teklif etti ve Van’da bulunan fabrikasına ortak olmak istediğini söyledi. Doğal olarak hem Savaş hemde dayısı sıcak bakmadılar bu teklie ve Savaş bundan başka ne yapabileceğini bu durumdan nasıl kurtulabileceğini düşünmeye başladı. Bu işin akıbeti ne olacak ilerleyen bölümde bunu hep birlikte öğreneceğiz…

BORA PLANLARINA DEVAM EDİYOR

Bora, içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmanın yollarını ararken planlarının içine Nazan’ı iyice çekmeye başlıyor. Nazan’a devamlı kendini bir batak içinde göstererek onu kendine tamamen yaklaştıran Bora bu duygu sömürüsü oyunun iyice ilerletmeye başladı.

Dizinin final sahnesine ise yine Çiçek damga vurdu. Son sahnesinde Savaş’ı ziyaret etmeye giden Çiçek, Savaş’ın odasında Yasemin ile Savaş’ı samimi bir şekilde görünce derhal oradan uzaklaştı. Daha sonra Yasemin’in evine geçen Savaş, annesinden gelen bir telefon üzerine Çiçek’in saat gece 12 olamsına rağman hala eve gelmediğini öğrendi ve dizi bu sahne ile son buldu.

AŞK VE CEZA 27 NİSAN YENİ BÖLÜMDEN TÜYOLAR

Aşk ve Ceza dizisinin bu sahne ile son bulmasının hemen ardından yayınlanacak olan yeni bölümün fragmanı da gösterildi. Fragmandan anlaşılana göre Savaş, Çiçek’in nereye gittiğini bulalmamış ve herkes onu arıyor. Ahmet ağa ile Savaş arasında yine soğuk rüzgazlar esiyor, Savaş, Bora ile karşılaşıyor ve Bora’ya yaptıklarının hesabını soruyor. Ayrıca Savaş sonunda Yasemin’i annesi ile tanıştırmaya götürüyor.

(Birinci Kuvvet / Televizyon)

Leave A Response »