Avast! Home Edition 4.8.1368

Usta 13 Nisan 2010 0

Avast ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır. “Avast 5.0 home edition” tam bir antivirüs yazılımıdır. Hem dosyalara erişimi hem mail trafiğini kontrol eder. Kolay kullanımı sayesinde tecrübesiz kullanıcılar için de iyi bir programdır.

Standart modunda entegre edilmiş koruma öğeleri: E-mail koruması, paylaşım yazılımlarının toolbarların’dan koruma, Messenger ve haberleşme hizmetlerinin taranması. Her bir öğenin etki oranı ayarlanabilir, bu sayede tarayıcının hassasiyetini belirleyebilirsiniz.

Tabi ki menüden doğru belirlediğiniz dosyaları da taratabilirsiniz. Otomatik boot-tarama özelliği de ilginçtir ve hafta da en az bir kere çalıştırılmalı.

Avast 5.0 antispyware ve anti-rootkit koruması da içeriyor. Bu yazılımı bedava kullanabilmek için 60 içersinde üreticinin sitesine ücretsiz kayıt yapmanız lazım. Bu sayede bir senelik lisansınız olacaktır. 1 sene bittikten sonra tekrar kayıt yaptırıp bu süreyi uzatabilirsiniz.

Özet:
“avast 5 home” bir antivirüs yazılımı olarak oldukça yüksek bir oranda casus programlarını ve adware’leri tespit ediyor. Antivir ile kıyaslarsak güncellemeler biraz gecikmeli indiriliyor.

 

Download için tıklayın.
Eğer link kırık çıkarsa, lütfen bize bildiriniz

Leave A Response »