Gönülçelen 16.Bölüm

Usta 17 Haziran 2010 0

Gönülçelen

Tarih: 2010-06-18 TV : ATV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

Gönülçelen sezona veda ederken sırlar çözülüyor! Hasret annesini bulabilecek mi? Hasret ve Murat birbirlerine aşklarını itiraf edebilecek mi?
“GÖNÜLÇELEN” (Sezon Finali)
Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in paylaştığı “Gönülçelen” hafızalardan uzun süre silinemeyecek sezon finaliyle
18 Haziran Cuma saat 20:00’da ATV’de!!!
16.Bölüm:
Hasret, Cihan’dan annesinin yaşadığını öğrenir ve annesini bulmak için İzmir’e gider. Burhan ise Salih’le son bir anlaşma yapar. Salih her şeyi ayarlamıştır, yeni bir ev, iş, ve hayatlarının sonuna kadar yetecek kadar para, Burhan’ın tek yapması gereken çocuklarını alıp gitmektir.
Gülnaz’ın gideceğini öğrenen Kobra, Gülnaz’a evlenme teklif edebilecek mi? .
Konser hazırlıkları son hızla devam ederken, Hasret ortalıkta yoktur. Murat, bir kez daha hayal kırıklığı yaşar, bir türlü Hasret’e güvenemiyordur.
Murat Hasret’e ulaşır ve Hasret’i sahneye çıkmaya ikna eder. Murat ve Hasret’i el ele göz göze gören Cihan artık Murat ve Hasret arasındaki aşkın farkına varır.
Peki iki aşık birbirlerine aşklarını itiraf edecek mi?
Gönülçelen sezona veda ederken düğümler çözülecek sırlar teker teker ortaya çıkacak. Peki herkes buna hazır mı? Duygusal ve heyecan dolu sezon finaliyle Gönülçelen’de Tuba Büyüküstün özellikle konser sahnelerinde büyüleyici güzelliği ile nefesleri kesecek…

Künye :

Yapım : Asis Yapım
Proje Tasarım : Tomris Giritlioğlu
Yönetmen : Cevdet Mercan
Senaryo : Sertaç Ergin, Gül Dirican, Kerim Ceylan, Ali Demir
Senaryo Danışmanı : Nilgün Öneş
Müzik : Kıraç
Oyuncular :Tuba Büyüküstün (Hasret), Cansel Elçin (Murat), Ünal Silver (Burhan-Hasret’in babası), Günay Karacaoğlu (Gülnaz-Hasret’in ablası), Hasan Say (Kadir-Hasret’in kardeşi), Ayda Aksel (Nesrin-Murat’ın annesi), İlhan Şeşen (Ethem-Murat’ın babası), Onur Saylak (Levent-Murat’ın menajeri,arkadaşı), Umut Kurt (Cihan-Bekir’in evlatlığı), Tuna Orhan (Bekir-Kadriye’nin kocası), Nadir Sarıbacak (Kobra), Yasemin Conka (Nakiye-Nesrin’in yardımcısı), Hülya Duyar (Kadriye-Bekir’in eşi), Evrim Alasya (Balçiçek), Gülsen Özbakan (Sümbül-Gülsüm’ün annesi), Can Kahraman (Davut), Ayşe Şule Bilgiç (Berrin), Laçin Ceylan (Saime), Dilşad Bozyiğit (Selin-Murat’ın eski sevgilisi), Cem Karakaya (Salih)

Leave A Response »