Konya – Astsubay, Eşiyle Telefonda Konuştuktan Sonra İntihar Etti

Usta 17 Haziran 2010 0

Konya – Astsubay, Eşiyle Telefonda Konuştuktan Sonra İntihar Etti

Konya 3’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’nda Görevli 41 Yaşındaki Hava Astsubay Özcan Esen, Eşi ile Telefonla Konuştuktan Sonra Beylik Tabancasıyla Başına Ateş Ederek İntihar Etti. Olay Yerinde Hayatını Kaybeden Esen’in Bir Süredir Ailevi Sorunlarının Olduğu Öğrenildi. Astsubayın 10 ve 18 Yaşlarında Olan İki Çocuğunun Evde Olduğu Sırada Kendisini Çocuk Odasına Kitleyerek İntihar Ettiği Bildirildi.

Konya 3’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’nda görevli 41 yaşındaki Hava Astsubay Özcan Esen, eşi ile telefonla konuştuktan sonra beylik tabancasıyla başına ateş ederek intihar etti. Olay yerinde hayatını kaybeden Esen’in bir süredir ailevi sorunlarının olduğu öğrenildi. Astsubayın 10 ve 18 yaşlarında olan iki çocuğunun evde olduğu sırada kendisini çocuk odasına kitleyerek intihar ettiği bildirildi.

Olay, saat 19.00 sıralarında Selçuklu İlçesi, Kılıçarslan Mahallesi Nurdağ Sokak’ta meydana geldi. Konya 3’üncü Ana Jet Üs Komutanlığı’nda görev yapan Hava Astsubayı Özcan Esen, iddiaya göre bir süredir sorun yaşadığı eşi ile telefonda görüştükten sonra kendisini çocuk odasına kilitleyerek beylik tabancasıyla başına ateş edip intihar etti. Silah sesi üzerine kapısı kilitli olan odaya giremeyen çocukları durumu polise ve 112 sağlık ekiplerine bildirdi.

Kısa sürede olay yerine gelen polis, kapıyı kırarak içeri girdiğinde Hava Assubay Özcan Esen’in kanlar içerisindeki cansız bedeniyle karşılaştı. Babalarının ölüm haberini alan çocukları sinir krizleri geçirdi.

Özcan Esen’in cesedi Konya Numune Hastanesi morguna kaldırıldı. Astsubay Özcan Esen’in eşinin hastalanan annesinin yanına Eskişehir’e gittiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (Doğan Haber Ajansı)

Leave A Response »