ATV ekranlarında Yahşi Cazibe

Usta 13 Temmuz 2010 0

Senaryosunu Gani Müjde’nin, yapımcılığını Süreç Film’in, yönetmenliğini ise Bora Onur’un üstlendiği “Yahşi Cazibe”nin başrollerini Hakan Yılmaz, Peker Açıkalın, Aslıhan Gürbüz ve Selda Özbek paylaşıyor.
Yalancı Romantik‘te Ebru Cündübeyoğlu‘yla müthiş bir uyum sergileyen Hakan Yılmaz‘ın yeni partneri Aslıhan Gürbüz oldu. Evrim Akın ve Boncuk Yılmaz‘dan sonra Cazibe‘yi canlandırmasına karar verilen Aslıhan Gürbüz, en son Bir Bulut Olsam dizisinde Asiye Bulut‘u canlandırmıştı.

ATV ekranlarında çok yakında yayınlanmaya başlayacak olan dizide, Azeri asıllı Cazibe’nin (Aslıhan Gürbüz) Türk vatandaşı olmak için, Kemal’le (Hakan Yılmaz) yaptığı evliliğin komik hikayesi anlatılıyor. Ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal alacağı yüklü paradan dolayı evlenmeyi kabul eder. Cazibe ve Kemal, birbirlerini ilk kez nikah salonunda görür ve nefret ederler. Ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal ve Türk vatandaşı olmak isteyen Cazibe mecbur evlenirler. Çakma evlileri bekleyen kâbus ise karşı komşuları olan psikopat yabancılar şube komiseri Peker Pekmez’(Peker Açıkalın)dir. Peker Açıkalın uzun bir aradan sonra ekranlara yabancılar şube komiseri Peker Pekmez rolüyle geri dönüyor. Ekranların yeni fenomeni olmaya aday olan Peker Pekmez karakteri izleyici yine kahkahaya boğacak.

Leave A Response »