Auslogics Disk Defrag 3.1.8.150

Auslogics Disk Defrag v3.1.1.80 Portable

Popüler yazılım şirketi olan Auslogics’in geliştirmiş olduğu bu program ile dosyaların dağınıklığından dolayı yavaşlamış olan sisteminizi disk birleştirme yöntemi ile hızlandırabilmeniz mümkün. Çok hızlı bir şekilde disk birleştirme işlemi yapan bu program sayesinde bilgisayarınızın performansını en kolay yoldan arttırabilirsiniz. 

Çok kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Auslogics Disk Defrag’ı yükleyip çalıştırdığınızda birleştirme yapmak istediğiniz diski seçiyorsunuz ve ardından “Next” tuşuna basarak işlemi başlatıyorsunuz.

Disk birleştirme işlemi bittikten sonra bulduğu “Junk” dosyaları size gösteren program isterseniz başka bir program yükleyerek bu dosyaları sisteminizden temizleyebileceğinizi belirtiyor. TAMindir olarak bu “Junk” dosyaları temizlemeniz için size daha önce bu bölümde önerdiğimiz CCleaner programını öneririz.

Bilgisayarınızın performansını arttırmak isterseniz bu ücretsiz programları kullanarak bu isteğinize kavuşabilirsiniz. En popüler hızlandırma ve disk birleştirme programları arasında gösterilen Auslogics Disk Defrag ile sisteminiz artık daha hızlı çalışacak.

Programın en önemli özelliği Settings bölümünden ayarlayabileceğiniz işlemci kullanım derecesidir. Eğer disk birleştirme işleminizin en hızlı şekilde bitmesini istiyorsanız CPU kullanımını en yükse seviyeye getirip çok kısa sürede işlemi çok hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Ancak disk birleştirirken aynı zamanda da bilgisayarınızda başka işlemler yapmak istiyorsanız CPU kullanımını en düşük seviyeye getirip daha uzun vadede işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Programı İndirmek İçin link :

http://hotfile.com/dl/61148745/e6e319d/Auslogics.Disk.Defrag.3.1.8.150.rar.html

Etiketler: , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir