Torrent sitelerinde paylaşılan linkleri açarak dosyaları indirmek için hızlı, ücretsiz ve yenilikçi bir uygulama arıyorsanız uTorrent tam size göre. Bünyesinde barındırdığı çok sayıda özellik sayesinde en popüler torrent indirme uygulamalarından biri haline gelen uTorrent, yetenekleri ve basit yapısıyla dikkat çekiyor. 

Genel ve torrent bazlı hız limiti, çok sayıda torrent’i aynı anda indirme, yeni RSS girdilerini otomatik olarak indirme, bütünleşik indirme ajandası gibi özellikleriyle öne çıkan uTorrent‘in sekmeli arayüzü indirilen dosyaların hızlarını, paylaşılan dosyaların detaylarını ve bağlı olan kullanıcıları gözlemlemenize olanak sağlıyor.

Kompakt ve temiz bir arayüze sahip olan uyuglama yüksek indirme hızlarında bile sistem kaynaklarını fazla tüketmiyor. Boyut olarak en küçük torrent istemcisi olan uTorrent’i Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız dil paketini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Not: Türkçe dil paketini kurmak için indirdiğiniz dosyayı programı kurduğunuz klasörün içerisine atın. uTorrent programını yeniden başlattığınızda dil paketi yüklenmiş olacaktır. Daha sonra Options -> Preferences sekmesinden dil seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Program son sürümü 2.0 ile tam olarak Windows Vista/7 desteği içeriyor ve daha fazla bağlantı girişine olanak tanıyor. Local Peer Discovery özelliği, birçok başka eklenti ve hata düzeltimide bu yeni sürümde mevcut.

İndirmeye başlamadı mı?
Kaydetme penceresi açılmadıysa indirmek için tıklayın.