Geleceğin kaplumbağasını görün GALERI

Usta 10 Mart 2011 0

Bulli adındaki bu yeni otomobil Geneva oto şovunun gözdelerinden biriydi. Eski tarzını yeniden hortlatan Volkswagen modern ve altı kişilik oturma grubuna sahip bir araç tasarlamış. Bu aracın en büyük özelliklerinden bir tanesi çevreci elektrik motoru ile çalışması.

Aracın içerisinde bir eğlence sistemi de bulunuyor. Bu eğlence sistemini iPad ile yönetiyorsunuz. Yani aracı satın aldığınızda yanında bir de iPad hediye ediliyor. iPad’in sunduğu avantajları hem araç içerisinde kullanabiliyorsunuz hem de iPad üzerinden klima gibi araç fonksiyonlarını kontrol ediyorsunuz.

Galeriye ulaşmak için tıklayınız


Orijinalini görmek için resmin üzerine tıklayın

Volkswagen’in iddiasına göre Bulli, tek bir batarya şarjıyla 299,92 km yol yapabiliyor. Bu uzaklık oldukça iyi. Çünkü Nissan’ın elektrik motorlu otomobili tek dolum ile sadece 117,46 km yol yapabiliyor.

Bulli saatte 139,98 km hıza ulaşabiliyor. Dış tasarımı kadar iç tasarımıyla  da oldukça beğeni kazanan otomobilin önümüzdeki yıl içerisinde piyasada olması bekleniyor. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net bu modern kaplumbağının fotoğraflarını biraraya getirdi.


Orijinalini görmek için resmin üzerine tıklayın

Kaplumbağının yeni hali sizce klasik havayı bozmş mu? ,


(ShiftDelete.Net)

Leave A Response »