Gökhan Gönül taraftarlarla tartıştı

Usta 10 Mart 2011 0

Bari emeğe saygınız olsun

Twitter hesabına “Sahadaki futbolcunun emeğine saygınız olsun bari” diye yazan F.Bahçe’nin milli futbolcusu, bu açıklamayı tüm takım arkadaşları adına yaptığını ve yaşananlardan üzüntü duyduğunu söyledi.

Gökhan: Sahadaki futbolcunun emeğine saygınız olsun bari.

BJK taraftarı: Bedavadan iki gol atın, sonra da emek deyin.

Gökhan: Ben bütün oyunculara saygı olmalı dedim.

G.Saray taraftarı: TT Arena’da emeğe saygıda bulunacağız.

Gökhan: Son 10 senedir yaptığınız gibi mi?

SON dönemde 3 büyük kulübün F.Bahçe aleyhine hakem hataları yapıldığına yönelik iddialarıyla gerginleşen tartışma, futbolcularla taraftarlar arasına da sıçradı. 3 büyük kulüp yöneticisinin F.Bahçe’nin, TFF ve hakemler tarafından kollandığına yönelik açıklamasına sarı lacivertli futbolcu Gökhan Gönül, twitter sayfasında “Sahadaki futbolcunun emeğine saygınız olsun bari” şeklindeki sözleriyle cevap verdi. Gökhan bu açıklamayı tüm takım arkadaşları adına yaptığını ifade etti.

F.Bahçeli futbolcunun sözlerine Trabzon, G.Saray ve Beşiktaş taraftarları tepki gösterdi.

Aziz Başkan çok yoruluyor! Bir Beşiktaş taraftarının “Bedavadan iki gol atın, sonra emek diyorsun. Aziz Başkan oda basarak emek harcıyor. Ona da saygı duymalıyız, çok yoruluyor” sözlerine Gökhan, “Bütün oyuncuların emeğine saygı olmalı dedim” yanıtını verdi.

G.Saraylı bir taraftarın “TT Arena’da emeğe saygıda bulunacağız’ sözü üzerine de Gökhan, “10 senedir yaptığınız gibi mi?” diyerek, ezeli rakiplerinin 10 yıldır F.Bahçe karşısında aldığı başarısız sonuçlara göndermede bulundu. Sonra gelen cevaplara Gökhan yanıt vermedi.

Leave A Response »