Kuzey Güney 20. bölüm özeti ve fragmanı

Kuzey Güney 20. bölüm özeti ve fragmanı

Hayranlarının büyük beğeniyle izlediği dizi Kuzey Güney 20. bölümüyle 25 Ocak Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında olacak. İşte Kuzey Güney 20. bölüm özeti ve fragmanı…


Foto galeri için tıklayın

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Kuzey Güney dizisinin 20. bölüm özeti Kanal D web sitesinde yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır. Kuzey Güney 20. bölüm fragmanı ve 19. bölümde yaşananlar.

Banu ile Cemre arasındaki soğuk savaş şiddetleniyor

Cemre, Kuzey’e itiraf edemediği duygularıyla baş başa kaldıkça, Kuzey kalbinde daha çok büyür. Cemre’nin Kuzey’e karşı hislerini fark eden Güney ise, bu durumdan farklı bir şekilde etkilenir. Cemre’nin sevgisini ve ilgisini kaybettiğini fark etmek, Güney’i Cemre’ye bir adım daha yaklaştırır.

Gecenin sonunda Cemre, Güney’e hiç tahmin etmediği bir ders verirken, bu ana şahit olan Simay’ın da eline büyük bir koz geçer. Öte yandan Cemre’nin de Kuzey’in düğünü için Mersin’e gittiğini öğrenen Banu, bu durumun kendisinden bilerek saklandığını fark eder.

Cemre, yeniden Banu’nun gündemindeki yerini alır. Cemre’yle Banu arasındaki soğuk rüzgarlar artık daha şiddetli esmektedir. Öte yandan İstanbul’da “makara” işiyle ilgili önemli bağlantılar kurulur. Güney ve Banu’nun kurdukları şirket beklenenden çok daha hızlı bir şekilde büyümeye devam eder.

Her geçen gün Kuzey’e ve ailesine karşı daha çok güçlenen Simay, sonunda Zeynep’in karşısına çıkar. Diğer taraftan Simay, Güney’le Banu arasındaki ilişkide de tarafını seçmek zorunda kalır. Simay’ın bu tercihi hiç beklenmedik olayların başlamasına neden olur. Banu’nun hamleleriyle, Kuzey ve Zeynep birbirlerinden uzakta geçen günlerden sonra ilk kez yan yana gelecektir.