M.U.C.K 4. bölüm özeti ve fragmanı

M.U.C.K 4. bölüm özeti ve fragmanı

Azra Akın’ın başrollerinde oynadığı dizi M.U.C.K 4. bölümüyle 26 Ocak Perşembe akşamı Show Tv ekranlarında olacak. İşte M.U.C.K 4. bölüm özeti ve fragmanı…


Foto galeri için tıklayın

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

M.U.C.K dizisinin 4. bölüm özeti Show Tv web sitesinde şu şekilde yer aldı:

Ozan’ın jüriyi etkilemek için yaptığı plan işe yaramış, Leş Üçlü’nün çektiği klip beğenilmiştir. Herkesin neşesi yerine gelmiştir. Engin, rektörün iltifatlarından memnundur ama Elif‘in giderek Ozan’a daha fazla yakınlaşmasından rahatsız olmaktadır. Rektörün de huzurunda jüriye yeni bir gösteri yapmaları gerekmektedir. Bu son şansı iyi kullanmak zoruda olduklarını bilen Elif ve Ozan işe koyulur.

Ne var ki babasıyla küçük bir kaza geçiren Rüzgar bir süre dans edemeyecek durumdadır. Moraller yeniden bozulur. Rüzgar olmadan yeni bir gösteriye hazırlanmaları çok zordur. Elif bir çare aramaya başlar. Aklında onun yerini dolduracak bir başka öğrencisi vardır.

Rüzgar’ın kaza geçirdiğini duyan Derin soluğu evlerinde alır. Onu el üstünde tutmaya, son günlerde yaşadıkları gerilimleri unutturmaya çalışır. Kaza haberini alan Nihat’ın ise Rüzgar‘a kırgınlığı henüz geçmemiştir. Bade ve Derin’in baskısıyla onun ziyaretine gitmeyi kabul eder. Ada ise son derece üzgündür. Melek ve Zeynep’in telkinleriyle Rüzgar‘ın telefon numarasını Doğan’dan alırlar. Derin’in başta Viyana’daki okul olmak üzere kurduğu gelecek planlarından bunalmış olan Rüzgar, Ada’nın telefonuna hem şaşırır hem de sevinir.

Elif, Salih’i bulmaya ve onu yeni gösteride dans etmeye ikna etmekte kararlıdır. Ada’yla birlikte çalıştığı kafeye giderler. Salih ise Altuğ’un zoruyla araba çalma işine girmiştir. Ne var ki bu araba eski hocası Elif‘ten başkasınınki değlidir. Polise yakalanan Salih, Elif‘in ifadesi sayesinde kurtulur. Salih Elif‘e olan borcunu bir şekilde ödeyebilecektir. Gösteride yer alarak. Salih çaresiz bunu kabul eder.

Evdeki baskılardan bunalan Rüzgar, Ada’nın evine gelir. Ada onu misafirliğe kabul etmek zorunda kalır. Derin merak içinde Rüzgar‘ı arar ama Rüzgar ona nerede olduğunu söylemez. Ertesi gün Rüzgar‘ın yerine Salih’le birlikte dans edeceğini öğrenince ise iyice hırslanır. Ozan onu dersten kovar ve onun yerine Ada’nın dans edeceğini söyler. Bu Derin için büyük bir yıkım olmuştur.

Ama onun için sürprizler daha bitmemiştir. Nihat’ı takip eden Bade Rüzgar‘ın izini bulmuştur. Hemen Derin’e haber verir. Çaldıkları kapıyı Ada’nın açması her ikisini de şok edecektir. Derin, Rüzgar‘ı kaybetme korkusuna kapılmıştır. Böyle düşünen sadece o değildir. Tunç da Rüzgar‘ın son hallerinden iyice endişelenmiştir. Derin’le konuşup Viyana planlarını iptal ettiğini söyler. Uzun süre sonra baba oğul barışırlar.

Kafayı iyice Ada’ya takan Rüzgar, Derin’e artık daha fazla birlikte olamayacaklarını söyler.Gösteri günü geldiğinde sahnede Salih’i gören Engin şaşkın ve öfkelidir. Ama rektör ve jüri üyeleri sonuçtan gayet memnundur. Rektör Salih’in okula geri kazandırılmasını ister.