Aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

Usta 07 Nisan 2012 0

07-08 Nisan 2012 tarihinde yapılan açıköğretim Dönemlik Kredili Sistem Bahar dönemi Ara Sınavı ve Yıllık Sistem Ara sınavı sonuçlarının açıklanma tarihi muhtemelen 30 Nisan gibi açıklanır. Kredili sistem ve yıllık sistem bir arada olacağı için açıklanma süresi 25 günü bulabilir.

Sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz bu konu altından tüm aöf öğrencilerine duyuracağız. Sabırsızlıkla beklediğinizi biliyoruz. Yeni sistemde sınav aralıklarının kısa olması herkesi tedirgin etmekte. Ayrıca Sonuçların açıklanmasını bekleyen öğrencilerin sınava çalışmak için  fazla zamanı kalmamakta. Bu nedenle öğrencilere tavsiyemiz sınav sonuçlarını beklemeden sınavlara hazırlanmaya başlamalarıdır.

Aöf sınav sonuçları açıklandığı anda Kredili Sistem öğrencileri http://ogrenci.anadolu.edu.tr/Login.aspx ve https://ogrenci.anadolu.edu.tr/SinavNotAciklama/LoginWithoutPass.aspx adresinden Yıllık sistem öğrencileri https://aofsinav.anadolu.edu.tr/web/ adresinden T.C. Kimlik Numaranızı ve şifrenizi girerek sonuçlrınıza bakabilirsiniz. Konu altında yorumlarınızı yazabilirsiniz. Herkese bol şans dileriz.

Leave A Response »