BİR ÇOK ASKERİ KARARGAHTA Casus ARAMA

Usta 21 Haziran 2012 0

Bu görüntüler soruşturmanın fitilini ateşledi

Yeni Akit Gazetesi, askeri casusluk ve fuhuş çetesi operasyonunun başlamasına neden olan görüntüleri yayınladı.

Askeri casusluk soruşturması kapsamında ilki geçtiğimiz Mayıs ayında, ikincisi ise 13 Haziran’da 16 ilde yapılan eş zamanlı operasyonlarda 51 kişi gözaltına alınmış, bu kişilerden 12’si tutuklanırken, geri kalanlara yurtdışına çıkış yasağı getirilip tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmasına karar verilmişti.

Askeri caususluk yapan çete fuhuş yapan yabancı uyruklu kadınları kullanarak askeri bilgileri ele geçirmişti.

RUS KADINLARLA SAMİMİ GÖRÜNTÜLER

Yeni Akit Gazetesi, askeri casusluk soruşturması kapsamında bazı askerlerin yabancı uyruklu kızlarla samimi fotoğraflarını yayınladı. Görüntülerde kimi muvazzaf subay milyonlarca dolarlık savaş uçağını etkilemek istediği sevgilisinin ayaklarına sererken, kimisi ise askeri lojman ve otellerde Rus uyruklu kadınlarla alem yaparken görülüyor. Edinilen bilgilere göre muvazzaf personel üzerinden yüzlerce kozmik belgeyi ve gizli bilgiyi ele geçiren ajan kadınların Türkiye’yi terk ettiği belirtiliyor.

BİR ÇOK ASKERİ KARARGAHTA ARAMA

Hava, Jandarma, Deniz ve Özel Kuvvetler Komutanlığı ile GATA’da yapılan aramalarda, TSK’nın kritik kademelerinde görev yapan subayların soruşturmada ismi geçen Rus uyruklu kadınlarla ilişkisini ortaya koyan belge ve görüntülerle, bir çok kripto ve askeri plan ele geçirilmişti.

Leave A Response »