Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin Şampiyonu Atalay Demirci İkinci Baha Bayırlı İzle

Usta 13 Mart 2013 0

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin Şampiyonu Atalay Demirci İkinci Baha Bayırlı İzle

Yetenek Sizsiniz Türkiye Şampiyonu Atalay Demirci İkinci Baha Bayırlı İzle… Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin birincisi Atalay Demirci oldu, ikincisi de Baha Bayırlı oldu. Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin şampiyonu olmayı başardı. Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Türkiye’de halk oylarıyla birinci oldu. Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yaptğı stand up gösterileriyle izleyenleri güldürmeyi başardı. İşte Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin biricisi Atalay Demirci…

Atalay Demirci, izleyicilerden en fazla oyu alarak Yetenek Sizsiniz Türkiye 4. sezonunun şampiyonu oldu. Ayalay Demirci finaldeki müthiş stand-up gösterisiyle izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi.

Jüri üyeliğini aynı zamanda programın yapımcısı olan Acun Ilıcalı ile Hülya Avşar ve Sergen Yalçın’ın yaptığı ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin bu sezonki şampiyonu belli oldu. Finale yükselen 21 yarışmacı arasından Stand Up gösterisiyle Atalay Demirci ve bateri performansıyla minik Baha Bayırlı son ikiye kaldı. Yapılan SMS oylaması sonunda Atalay Demirci, şampiyonluğa ulaştı.

Leave A Response »