McDonald’s, kertenkele skandalıyla karşı karşıya geldi.

Usta 06 Eylül 2013 0
McDonald’s, kertenkele skandalıyla karşı karşıya geldi.

Dünyanın en büyük fast-food zincirlerinden McDonald ‘s, Sinpagur ‘da bir ürününün içinden çıktığı iddia edilen kertenkele skandalıyla karşı karşıya geldi.

Strait Times’ın haberine göre; Mcdonald ‘s Singapur, sosis sandviçten çıkan küçük kertenkele skandalıyla sarsıldı. Bir müşteri sipariş ettiği ürünün içinden bebek bir kertenkelenin çıktığını iddia etti ve ürünün fotoğrafını şirketin Facebook sayfasına gönderdi.

Müşterinin gönderdiği fotoğrafta, bebek kertenkelenin kuyruğunun dışarıya sarktığı görüldü. Müşterinin konu hakkında daha fazla bilgi vermemesi ve Facebook üzerinden gönderilen mesajlara geri dönmemesi şüphe yasattı. Şikayetin ardından ürünlerini toplatan McDonald ‘s Singapur, konu hakkında daha fazla bilgi vermek istemedi.

McDonald ‘s Singapur ‘un Kurumsal İletişim Müdürü Kevin Lim, “Daha fazla spekülasyona neden olmamak için test sonuçları çıkana kadar konu hakkında farklı bir açıklama yapmayacağız” dedi. Müşterinin Facebook ‘a gönderdiği fotoğrafın hala sitede olduğu da görüldü. Lim konuyla ilgili olarak, “Facebook sayfamızdaki yorumları silmek gibi bir şirket politikamız yok” dedi.

Leave A Response »