Küçük Gelin 20. Bölüm 2. Fragmanı

Usta 19 Ocak 2014 0
Küçük Gelin 20. Bölüm 2. Fragmanı

Küçük Gelin 20. Bölüm 2. Fragmanı

Küçük Gelin Dizisi

Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin zorla evlendirilmesini konu alan dizi Küçük Gelin 20. bölümüyle 19 Ocak Pazar akşamı Samanyolu Tv ekranlarında olacak.

Küçük Gelin Dizisi 19. bölümde neler yaşanmıştı?
Azad ve Melek, mahkemenin Zehra ‘ nın lehine verdiği kararla DNA testi yaptırmak üzere İstanbul ‘ a gitmeye karar verir. Kararın çıkması konaktakileri harekete geçirir.

Nujin Ana öğrenmeden bu olayı kapatmayı planlayan Kadim, Raşit ‘ i bağ evinde saklamaya karar verir. Melek ve Zehra ise İstanbul ‘ a Raşit ‘ siz gitmek zorunda kalırken, Azad Ferman ‘ ın itirafıyla Raşit ‘ i bulur ve DNA testi yaptırmak üzere İstanbul ‘ a götürür.

Diğer yandan Elif evden kaçar. Gelişen olaylarla Berfin ‘ in Elif ‘ i dövdüğünü ortaya çıkar. Sami ‘ nin tüm çabalarına rağmen test sonucu açıklanır ve Raşit ‘ in Zehra ‘ nın öz babası olmadığı ortaya çıkar. Artık berdel bozulmuştur. Zehra için yeni bir hayat başlayacak mıdır?

Küçük Gelin Dizisi’nin konusu:
Türkiye ‘ nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı Samanyolu TV ekranlarında… 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.

Leave A Response »