Merhamet 40. Yeni Bölüm Fragmanı

Usta 09 Şubat 2014 0
Merhamet 40. Yeni Bölüm Fragmanı

Merhamet 40. Yeni Bölüm Fragmanı

Merhamet Dizisi

Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Merhamet, 40. Bölümüyle 12 Şubat Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarına geliyor.

Merhamet Dizisi bir önceki bölümde neler yaşanmıştı?

Sermet, Deniz’e evlilik teklif ediyor
Sermet, Deniz’e romantik bir teklifinde bulunuyor.

Narin ve Fırat arasındaki buzlar, Narin’in hamile olabileceği ihtimaliyle erimiştir. Havalara uçan Fırat, sabahı bekleyemez ve nöbetçi eczaneden kucaklar dolusu gebelik testi alır.

Narin ve Deniz’in ilk müvekkili, belalı bir kabadayı olan eşinden boşanmak isteyen bir kadındır. Deniz, bu davada adeta kendi hayatını görür ve Sermet’le ilişkilerinin geleceği konusunda endişelere kapılmaya başlar.

Recep’in başı, kendisini soruşturan adamla derttedir. Zafer’i Recep’in öldürdüğünden kuşkulanan adam, Recep’ten para sızdırma peşindedir.

Deniz’i Can’dan deli gibi kıskanmakta olan Sermet, artık bu işi kökünden çözmeye karar verir ve Deniz’e evlenme teklif etmeye karar verir. Irmak ise Sermet’in kendisini düşürdüğü durumu bir türlü hazmedememektedir.

Sermet’ten intikam almak için bir plan yapmaktadır ancak, Irmak bu sefer kendi kuyusunu mu kazacaktır? Sermet nasıl evlenme teklif edeceğine karar verir ve Deniz’i bir yolculuğa çıkartır.

Leave A Response »