Osmanlı Tokadı 28. Yeni Bölüm Fragmanı

Usta 09 Şubat 2014 0
Osmanlı Tokadı 28. Yeni Bölüm Fragmanı

Osmanlı Tokadı 28. Yeni Bölüm Fragmanı


Osmanlı Tokadı Dizisi

TRT 1’in kısa sürede fenomen dizilerinden biri haline gelmeyi başaran Osmanlı Tokadı, ekrandaki yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor. Osmanlı Tokadı 10. Bölümüyle TRT 1 seyircisine yine kahkaha dolu saatler yaşatmaya hazırlanıyor.

Osmanlı Tokadı Dizisi 28. Bölüm özeti:

Ecdada hürmet ve muhabbette sınır tanımayan ekranların en karayağız ve civanmert dizisi Osmanlı Tokadı’nda eğlenceli, tarihi ve macera dolu bir bölüm sizleri bekliyor. Fatih ve Başkomiser Gazanfer Ateş’in peşindedir.

Ateş’i yakalayacaklarını düşündükleri anda Ateş’in aracı yoldan çıkar ve patlar. Ateş ölmüştür. Ateş’in ölümü sonrası Fatih ve İstanbul için hiçbir engel kalmamıştır. Her şey iyi güzel giderken Fatih adlığı bir haberle şok olur. Ve Fatih şimdi hayatının en zor kararını vermek zorundadır.

Bu arada Doğan ve Asuman da evlilik yolunda önemli bir adım atarlar. Ateş’in öldüğünü öğrenen Demir de adamlarıyla birlikte küçük bir oyun tezgahlar. Araba çalmaya başlayan Demir ve adamlarının başlarına enteresan bir olay gelir.

Osmanlı döneminde ise Vlad Tepeş, bir yandan İstanbul kuşatmasını engellemeye çalışırken diğer yandan veba salgınıyla uğraşır. Ve Vlad Tepeş vebalı hastalar üzerinden Sultan Mehmed ve yeniçeriler için sinsi bir plan yapar.

Leave A Response »