JOHN WİCK İZLE TÜRKÇE ALTYAZILI 1080P TEK PARÇA

Usta 23 Ocak 2015 0
JOHN WİCK İZLE TÜRKÇE ALTYAZILI 1080P TEK PARÇA

JOHN WİCK İZLE TÜRKÇE ALTYAZILI 1080P TEK PARÇA

John Wick izle filminin yıldızı Keanu Reeves’i dünya 1999 yılında çektiği ilk Matrix filmi ile tanıdı ve bu filmde üstün bir başarı grafiği de yakalayan oyuncu giderek tırmandığı başarı basamaklarına bir yenisini daha ekliyor bu filmle. John Wick izle filminde 2014 yılında vizyona giren aksiyon filmleri arasında sıralamaya konulacak olursa ilk on arasında yer alır. Aslında 2014 senesi için ilk on bence gayet başarılı neden derseniz de bu sene olan oldu büyük patlamalı filmler çıktı ve her sinemasever gibi tabi ki bundan memnunum.

John Wick 2014 izle filminde karşımıza çıkan John Wick adındaki eski bir tetikçi vardır. İşinin ehli olan ve artık bu işlerin üzerine bir sünger çekmiş olan John Wick için eşi ve köpeğinden başka hayatta hiçbir şeyi yoktur. Bir süre sonra amansız bir hastalık sonucunda karısını kaybeden adamın artık hayattaki tek dostu karısının yadigarı olan bir köpekten başka bir şey değildir. John Wick altyazılı izle filminde bir gün evine giren üç adam tarafından köpeği de öldürülen adam tam anlamıyla boşluğa düşer. Yahu adamın köpeğinden ne istediniz diyecek hale geldim filmi izlerken. John Wick için artık köpeğinin katillerini bulmak dışında hayattan bir beklentisi kalmamıştır. Kısa bir araştırmanın sonucunda kendisinin de uzun zaman önce emrinde çalıştığı bir Rus mafya patronunun oğlunun bu üç kişiden birisi olduğunu öğrenir.

Şimdi New York sokakları kana bulanacaktır ve üstelik büyük mafya babası ve gangsterlerin ağası olarak gösterilen Viggo Tasarov’un en değerli varlığı olan oğlunun peşinden gidecek olan John için işler kolay değildir ancak bilinmesi gereken bir şey daha vardır ve o da John Wick’de hiç mi hiç kolay birisi değildir. Evet, kemerlerinizi bağlayın ve John Wick ile olan iki saat civarındaki uçuşunuza hazır olun bayanlar ve baylar. Dileyen arkadaşlar aksiyonum yarım kaldı diyorlar ise Wanted izle filmine baksınlar.

John Wick 1080p olarak sitemize eklenmiş ve tüm parçalarının güncelleştirmesi gerçekleştirilmiştr. Herkes gönlünce doyasıya kaliteyi yaşamak için sitemizi ziyaret edebilirler ve John Wick izle filmine bakabilirler.

Leave A Response »