The Revenant – Diriliş Leonardo Di caprio izle

Yönetmen Adı:Alejandro González IñárrituOyuncular:Leonardo DiCaprio , Tom Hardy , Domhnall Gleeson , Will Poulter , Lukas HaasYapımcı:Alejandro González Iñárritu , Arnon MilchanTür:2016 filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, En Son çıkan Filmler, En Yeni Çıkan Filmler, IMDB 7+ Üzeri Filmler, IMDB 8 + Filmler, Macera Filmleri, mobil film izle, oscar ödüllü filmler, Top250 Filmler, Vizyondaki FilmlerYapım Yılı:2015 ABDSenaryo:Alejandro González Iñárritu , Mark L. SmithVizyon Tarihi:22 Ocak 2016Süre:120 Dak.Film Özeti:Diriliş Leonarda Di caprio filmi Ne yalan söyleyeyim 2015 Oscarında Birdman’in en iyi film, Linklater’ın da Boyhood ile en iyi yönetmen ödülünü alacağını düşünüyordum. Ama törende esas ödüllerin çoğu Birdman’e ve Inarritu’ya gidince dengeler değişti. Haliyle 2014 Oscar’ında bir başka meksikalı yönetmen Cuaron’ın ve bu yılda Inarritu’nun ödül alması beni mutlu etti. Bu yeni filmi de muhtemel değil yüzde 90, 2016 Oscar’ında yerini alacaktır. Ama sanki daha çok oyuncu odaklı bir iş çıkacakmış gibi duruyor. DiCaprio ödül alır mı bilinmez ama çekişmeli bir sezon olursa hayal kırıklığına uğrayabilir yine. İntikam kokan filmlerde Inarritu zaten bence karakterin içine düştüğü durumu ve film boyunca aksiyonu gerilimi inanılmaz biçimde ayakta tutabiliyor. Babel ve Birdman en belirgin örnek. Burada da 19. yüzyıl hikayesi var.

ALTERNATIF

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

3 Comments

  • leo dedi ki:

    bu fil gercekten harika oskar ödülünü bosuna vermemişler.. hele o ayı ıle mucadele sahnesı bırde oglunun ölümü.. gözlerim yasardı.

  • Yumak dedi ki:

    İzledim bu filmi oscarı hak eden bi film beni en etkileyen sahnesi şu diyemem çünkü filmde leo film boyunca hayatta kalma mücadelesi vermesi o azmi,intikam hırsı gerçekten etkileyiciydi;adamlar FİLM gibi FİLM yapmışlar yani..

  • ZeuS dedi ki:

    Güzel Film izlemenizi Tavsiye ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir