İsrailliler peşinde oldukları Kader Mızrağı Nedir ?

Usta 20 Şubat 2016 1
İsrailliler peşinde oldukları Kader Mızrağı Nedir ?

Mustafa Kemal Atatürk’ün klonlanıp yeniden doğması dünyadaki dengeleri nasıl değiştirecekti?
Mustafa Kemal Atatürk, Kader Mızrağı’nı Ayasofya’nın gizli dehlizlerinde bulabilecek miydi?
Mustafa Kemal Atatürk, Genelkurmay Başkanlığı’nın yürüttüğü gizli bir çalışmayla klonlanarak günümüze getirilir. Atatürk fiziken ve ruhen hazır olduğunda Türkiye ve Ortadoğu’da kaosu bitirip dünyaya tekrar barışı getirmek üzere harekete geçer. Ama bunu sağlamak için mistik bir gücü olan “Kader Mızrağı”nı ele geçirmesi gereklidir. Bu mızrak çarmıhtayken Hz. İsa’nın kanıyla kutsanmış; onun yenilmezlik gücünü ve ölümsüzlüğünü alarak içine hapsetmişti. Bu mızrak kimsenin eline geçmemesi için Kutsal Emanetçiler Tarikatı’nın koruması altında Ayasofya’nın gizli dehlizlerinde saklanmış ve günümüze kadar da korunmuştu. Büyük Konstantin’den Selahaddin Eyyubi’ye; Friedrich Barbarossa’dan Hitler’e kadar birçok lider Kader Mızrağı’nı ele geçirip onun mistik gücüyle dünyaya hâkim olabilmek için mücadele etmişti. Akşemsettin aracılığıyla “Kader Mızrağı”ndan haberdar olan Fatih Sultan Mehmet, İstanbul’u fethettikten sonra Ayasofya’nın içinde mızrağı aratmış ama ele geçirememişti.

• Mustafa Kemal Atatürk büyük liderleri peşinden koşturan Kader Mızrağı’nı Ayasofya’nın saklı dehlizlerinde bulabilecek miydi?
• İsrailliler peşinde oldukları Kader Mızrağı’nı ele geçirebilecekler miydi?
• Mehdi gelecek miydi?

Hz. İsa’nın çarmıha gerilmesiyle başlayıp günümüzde Ayasofya’ya kadar uzanan bu sıra dışı romanı bir Türk yazarın kaleminden okurken hem heyecanlanacak, hem hayrete düşecek, hem de gururlanacaksınız.

One Comment »

  1. savunanadam 27 Şubat 2016, 07:37 -

    kader mızrağını ılk dafa duydum ama arastırıcam saolun

Leave A Response »