TSK ACIKLAMASI VİDEOSU

Usta 15 Temmuz 2016 0
TSK ACIKLAMASI VİDEOSU

TSK: Ülke yönetimine bütünüyle el konulmuştur

TSK: Ülke yönetimine bütünüyle el konulmuştur

Başbakan Yıldırım: Bu bir kalkışmadır

İstanbul’da köprülerinin jandarma tarafından trafiğe kapatılması üzerine açıklama yapan Başbakan Binali Yıldırım “bu bir kalkışmadır” dedi

Başbakan Binali Yıldırım: Bir kalkışma ihtimali üzerinde duruyoruz. Bir kalkışma olduğu doğrudur. Emir komuta zinciri içinde olmadı. Türkiye Cumhuriyeti hükümeti iş başındadır. Bunun iş başından gitmesi ancak milletin kararıyla olur. Bu çılgınlığı yapanlar da en ağır şekilde bedelini ödeyecektir. Asla pabuç bırakmayacağız. Güvenlik güçleri harekete geçmiştir, misliyle mukabele edilecek.

Ucunda ölüm dahi olsa gereken herşeyi yapacağız.

Şu anda herhangi çatışma, yaralanma bir rapor edilmedi. Emniyet güçlerimiz, birimlerimiz gereken tedbirleri alıyorlar ve kesin talimatımızdır, güce karşı güç kullanılacaktır.

paralel-subaylardan-ihanet-girisimi

Paralel subaylardan ihanet girişimi

FETÖ üyesi askerler Genelkurmay Komuta Kademesini ele geçirmeye kalkıştı. Emniyet birimleri teyakkuzda, ihanet girişiminde bulunan askerlerin gözaltına alınması için operasyon başlatıldı.

Fetullah Gülen Örgütü FETÖ mensubu paralel subaylar darbe girişiminde bulundu. Yeni ŞafakParalel Yapı mensubu askerlerin ihanet girişimine dair çarpıcı bilgiler elde etti.

Subaylar ABD destekli
ABD destekli oldukları ileri sürülen paralel subaylarTürkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ele geçirmek için girişimde bulundu. Emniyet birimleri teyakkuzda, ihanet girişiminde bulunan askerlerin gözaltına alınması için operasyon başlatıldı.

Genelkurmay önünde hareketli anlar

Genelkurmay Başkanlığı etrafında hareketli saatler yaşanıyor. Genelkurmay Başkanlığı önüne çok sayıda güvenlik ve sağlık ekibi sevk edilirken, savaş uçaklarının da uçuş yaptığı görüldü.

Ayrıntılar birazdan gelecek…

 

 

Ankara’nın Gölbaşı ilçesindeki Polis Özel HarekatEğitim Merkezi’nde patlama meydana geldi. Patlamanın ardından alevler yükseldi.

Leave A Response »