Eskiden Candan idi Sohbetler.

Usta 30 Ekim 2016 1
Eskiden Candan idi Sohbetler.

tumblr_nihxnhwxjl1th3vmro1_500Sohbet mi dediniz ?  Yıllar Öncesiydi. Sanırım 1994 de ilk kez muhasebe işine başladıgım yıllardı. İlk kez bıgısayar gormustum..
Sonra Ilk kez Microsoft Programi ile tanıstım. İlk oynadıgım oyun Mayın tarlası idi.. Sonra Internet girdi Hayatımıza.
Ozamanlar Sohbet edebilecegimiz siteleri bilmezdik. Hep Mirc Script üzerinden Sohbet ederdik Yabancı Kanallarda..
Daha Sonra Sohbetler web üzerinden yapılmaya baslandı. Tabiki bizimmekan ‘ımız olarak gördüğümüz Bir aile gibi  ilk tanısmalara sizlerle şahit olduk.

Kimi Arkadaşlar Buuştular, kimi sevgili oldu , kimi evlendi kimi sırrakadem bastı kayboldu.. Yıllar geçti kimi hatırda kaldı kimi gönülde, kimi ise halen gözümüzün önünde..

Yıllar oldu bekledikerimiz var halen, özlediklerimiz bir tatlı sohbet edebilecegimiz seviyeli sohbet dedigimiz seyi yasadıgımız dostlarımız, bizimmekan ‘ımız dedigimiz Chat ve Sohbet odalarimiz.. Sonra radyolar eklendi tabiki ve oyun kanalları..

Eskiden Candan idi Sohbetler.. Hersey gibi.. Bayramlar gibi.. Şimdi nerde o eski sohbetler ?

One Comment »

  1. ZeuS 05 Kasım 2016, 16:07 -

    Güzel Günlerdi 🙂 kısa ve öz olucak belki ama benim mirc le tanışmam parksohbetin de öncesine dayanır tabi ozaman bu kullandığım nick farklıydı bu nickin orjinalini alabilmek bile meseley di o yıllarda hangi server diceksiniz mircin il k dönemleri superonlineler prizma netler daha sayamadığım ondan sonraları sonraki zamanlar da bu server la tanıştım ve burayı sevdim o zaman lardan beri bu servera gelirim…

Leave A Response »