Şehitlere hakarete ceza Geliyor

Usta 02 Mart 2018 2
Şehitlere hakarete ceza Geliyor

Şehitlere hakarete soruşturma

Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit olan askerlere ilişkin hakaret içerikli paylaşımlarda bulunanlarla ilgili soruşturma başlatıldı.

ANKARA

Cumhuriyet başsavcılıkları tarafından Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit olan askerlerle ilgili sosyal medyadan hakaret içerikli paylaşımlarda bulunanlara ilişkin soruşturma başlatıldı.

Afrin’de dün şehit olan 8 askere yönelik sosyal medyadan çeşitli paylaşımlarda bulunulmasının ardından cumhuriyet başsavcılıkları harekete geçti.

Hakaret içerikli paylaşımların tespit edilmesi üzerine soruşturma başlatan başsavcılıklar, çok sayıda sosyal medya hesabını da takibe aldı.

Bazı cumhuriyet başsavcılıkları bünyesinde, terör örgütü lehine propaganda yapanlara, şehitlere hakaret içerikli paylaşımlarda bulunanlara yönelik sosyal medya hesaplarının izlenmesi için özel birimler oluşturulduğu öğrenildi.

 

 

2 Comments »

  1. kenan 02 Mart 2018, 04:34 -

    YÜCE TÜRK MİLLETİNİN AZİZ ŞEHİTLERİNE HAKARET EDEN SEREFSİZLER, SİZİN ALLAH BELANIZI VERSİN, SİZİN SOYUNUZ KÖPEK SOYUMU ? KODUGUMUN İBNELERİ , SİZİN BEN …… 

  2. kadri 03 Mart 2018, 13:18 -

    afrin harekatındakı TURK ASKERI ne hakaret eden o. çocugudur.

    kanı bozuk pezevenkler.

Leave A Response »