STİL PİŞMANLIĞI OLAN 10 ÜNLÜ

Ünlülerin kırmızı halı ve sokak stillerine ne kadar hayran olsak da herkesin moda pişmanlıkları olabilir. Bazen yıldızların stilistleri de hatalar yapabilir, sonuçta hepimiz insanız! Eminiz sizin de hayatınızda unutmak istediğiniz bir stiliniz olmuştur. Bir de bunu milyonlarca kişinin gözleri önünde yaptığınızı düşünün! Korkunç değil mi? İşte yıldızlar da tam olarak buna maruz kalıyor. Yaptıkları en ufak bir moda hatası ile ‘En Kötü Giyinen’ listelerine giren ünlüler, bazı moda seçimleri konusunda mutlu değiller. 

Yıldızların normal bir yılda ne kadar çok kırmızı halıya ve ışıltılı etkinliğe katıldığını düşünürsek, ara sıra bazı yanlış seçimlerin olması çok normal. Özellikle stillerinin dışında deneysel olmak adına yaptıkları seçimlerden pişman olan yıldızlar, çoğu zaman bu anıları akıllarından silmek istiyorlar. Genel olarak sevilmeyen stillerin yanı sıra bazı ünlüler ise bizim çok beğendiğimiz elbiselerden pişmanlık duyuyorlar! İçinde rahat hissetmediğiniz bir şeyi yüzlerce kamera önünde giymek pek de hoş olmasa gerek… 

Tüm bunlar ile birlikte moda deneysellik gerektiriyor ve bu nedenle bazı hatalara rağmen eksantrik giyinmek isteyen ünlüleri kutluyoruz! Herhangi bir ünlünün farklı yıllardaki stillerine bakarsanız herkesin bir değişim geçirdiğini görebilirsiniz. Tıpkı lise yıllarımızdaki fotoğraflara bakarken, “Ne yapmışım ben?” dediğimiz gibi, ünlüler de geçmişteki stillerinin bazılarından pişmanlık duyuyorlar. Kim bilir… Belki de yıllar sonra yıldızlar 2020 stillerinden pişmanlık duyacaklar!

Fotogaleride 10 ünlünün stil pişmanlıklarını görebilirsiniz…

1

GWYNETH PALTROW

2000 yılında Oscar Ödül törenine giydiği elbiseden pek memnun olmadığını dile getiren Gwyneth Paltrow, Calvin Klein’dan gümüş bir slip elbise giymişti. Bu stilden sonra “yok olmak” istediğini söyleyen Paltrow, bu elbisenin Oscar ödüllerine uygun olmadığını düşünüyor. 

Fotoğraf: @gywynethpaltrow

Getty Images

2

SELENA GOMEZ

2018 Met Gala’ya Stuart Vevers tarafından tasarlanan Coach elbisesi giyen Selena Gomez, bu stilini beğenmediğini dile getirmişti. Bir Instagram videosu ile hislerini paylaşan Gomez, elbiseden çok koyu ten makyajının korkunç olduğunu dile getirmişti. 

Getty Images

3

ANNE HATHAWAY

2013’te ‘Les Miserables’ performansı ile ilk Oscar Ödülünü alan Anne Hathaway, törene pembe bir Prada elbisesi ile katılmıştı. 2014’te elbise hakkında konuşan Hathaway, “Aynaya baktım, eşim Adam’a döndüm ve ‘Göğüslerim çok garip görünüyor,’ dedim,” diyen Hathaway Oscar elbisesinin pek de rahat olmadığını itiraf etti. 

Getty Images

4

SOPHIE TURNER

Sophie Turner’ın düğününde giydiği Louis Vuitton gelinliği harika görünüyordu! Ancak bu başka bir Louis Vuitton stili için geçerli değil… ‘Game of Thrones’ serisindeki rol arkadaşları Kit Harington ve Rose Leslie’nin düğününe katılan Turner, giydiği Louis Vuitton elbisesinin bir ‘moda acil durumuna’ sebep olduğunu itiraf etti. Bu yıl Elle İngiltere’ye verdiği röportajda, elbisenin üzerine olmadığını düğünden saatler önce fark ettiğini söyleyen Turner, bu stili “En kötü moda kararım,” diyerek anlattı. 

Getty Images

5

RIHANNA

Bizce bu stil Rihanna’nın en kötü moda seçimleri arasında değil! Ancak Rihanna bizimle aynı fikirde değil… 2014 CFDA Ödül töreni için yapımı saatler süren Swarovski taşla kaplı transparan bir Adam Selman elbisesi giyen Rihanna, sadece törene değil yıla damgasını vurmuştu. “Sütyensiz bir CFDA elbisesi düşünebiliyor musunuz? Kendimi kesmek istedim. gerçekten!” diyen Rihanna, bu cesur stilin içerisinde oldukça ürktüğünü itiraf etti. 

Getty Images

6

KIM KARDASHIAN

Kim Kardashian’ın son yıllarda büyük bir stil değişimden geçtiğini kabul etmeliyiz. 2007 ve 2012 yılları arasında stili konusunda ‘en kötü’ zamanları geçirdiğini söyleyen Kim Kardashian en büyük pişmanlığının platformlu stilettolar giymek olduğunu söyledi. 2017 yılında verdiği bir röportajda, “Bu benim için en zor şeydi. Sürekli platform topuklar giymekten platformsuz ayakkabılara geçiş yapmak. Süper yüksek platformlar giyiyordum bu adeta çılgınlıktı. Louboutin Daffodiles ayakkabılarını hatırlıyorum bunlar gerçekten çok yüksekti ve onlara takıntım, her rengi vardı,” diyen Kim Kardashian, platformlardan vazgeçtiğini belirtti. 

Getty Images

7

KARLIE KLOSS

Geçtiğimiz aylarda Youtube kanalından bir video yayınlayan Karlie Kloss, 2019 Met Gala’ya giydiği kıyafet hakkında konuştu. Dapper Dan ve Gucci işbirliği ile tasarlanan bir stil tercih eden Kloss, bu kıyafeti ile sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında olmuştu. Bu stili beğenmediğini itiraf eden Kloss, “Her ‘En İyi Giyinen’ ya da ‘En Kötü Giyinen’ haberinde ‘En Kötü Giyinen’ olmuştum. Her haberde ve eleştiride ‘Karlie Kloss, Met Galanın En Kötü Giyineni’ başlıkları görüyordum ve bu kesinlikle hiç eğlenceli bir durum değil. Tepkileri kırmızı halıya attığım ilk adımdan itibaren hissettim,” demişti. 

Getty Images

8

JESSICA BIEL

Kırmızı halıda ne kadar dekolte giyip giymeme seçimi yıldızların kendisine kalan bir durum! Asla eleştiremeyiz… Ancak Jessica Biel bir görünümden hiç memnun değil! 2009’da verdiği bir röportajda 2006’da giydiği bir elbiseden bahseden Biel, “Birkaç sene önceki stil seçimlerime bakarsanız belki de sürekli tenimi göstermeme gerek yoktu. Bunu gençken yapmak istiyorsunuz ama belki de daha farklı giyinebilirdim,” demişti. 

Getty Images

9

UMA THURMAN

2004 Oscar Ödül töreni için Christian Lacroix’dan volanlı beyaz bir elbise tercih eden Uma Thurman, “O sene Oscar töreninde herkes aynı görünüyordu. Herkes mükemmel görünüyordu. Bundan sıkılıyorsunuz. İşte tam böyle zamanlarda ‘En kötü giyinen ben olacağım,’ diyorsunuz,” diyerek giydiği tasarımı tiye aldı. 

Getty Images

10

DIANE KRUGER

Diane Kruger’ın klasik ve şık stilini çok seviyoruz ancak ilk Altın Küre törenine katılan Kruger’ın 2005 yılında yaptığı seçimden pek eminiz değiliz! 2014’te verdiği bir röportajda bu elbiseden pişmanlık duyduğunu anlatan Kruger, “Marchesa’yı çok seviyorum, tasarımcıları Georgina Chapman ve Keren Craig’i de çok seviyorum ama bu elbiseyi nasıl giymeye karar verdim inanın bilmiyorum. Bu altın rengi elbisede karnım açıktı ama retro bir saç yapmaya karar vermiştim. Tamamen iyi bir görünüm değildi ve bunun her zaman hatırlanacağına eminim,” demişti. 

Getty Images