Film festivalleri hakkında en sevdiğimiz şey kırmızı halı stilleri! Aynı ödül törenlerinde olduğu gibi kırmızı halı geçidi hepimizi çok heyecanlandırıyor.

Evet… Yeni çıkan filmleri ve ödülleri kimin alacağını da merak ediyoruz ancak kırmızı halıda gördüğümüz görkemli stiller hassas noktamız.

Geçtiğimiz hafta başlayan 78. Venedik Film Festivali de uzun bir süredir uzak kaldığımız fiziksel festivaller ve etkinliklerin en iyi geri dönüşüne imza attı. Dünya genelinde film yıldızları Venedik’te toplanırken, ‘Dune’ ve ‘Spencer’ gibi heyecanla beklenen filmlerin ilk gösterimleri yapıldı. En ünlü markaların yeni koleksiyonları ile boy gösteren yıldızlar aynı zamanda bir vintage furyası ile dikkat çektiler. Markaların geçmiş koleksiyonlarının yankılarını kırmızı halıya taşıyan ünlülerin kırmızı halı stilleri özlediğimiz görüntüleri geri getirdi! 1 Eylül’de başlayan Venedik Film Festivali 11 Eylül’de sona erecek.

Geçtiğimiz haftanın dikkat çeken 2021 Venedik Film Festivali stillerini fotogaleride görebilirsiniz….

1

KRISTEN STEWART

Kristen Stewart, ’Spencer’ filminin 78. Venedik Film Festivali fotoğraf çekimi için Chanel’in Pre-Fall 2021 koleksiyonundan mini şortlu bir takım giydi.

Getty Images

2

TIFFANY HADDISH

Tiffany Haddish, ‘The Card Counter’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Christian Siriano’nun Pre-Fall 2019 koleksiyonundan siyah beyaz bir elbise giydi.

Getty Images

3

ZOE SALDANA

Zoe Saldana, ‘The Hand of God’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Dolce & Gabbana’dan payetli bir elbise giydi.

Getty Images

4

MOLLY SIMS

Molly Sims, ‘The Hand of God’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Pamella Roland’ın İlkbahar Yaz 2021 koleksiyonundan işleme detaylı bir elbise giydi.

Getty Images

5

KIRSTEN DUNST

Kirsten Dunst, ‘The Power of the Dog’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Armani Pride’den siyah bir elbise giydi.

Getty Images

6

SARA SAMPAIO

Sara Sampaio, ‘Madres Paralelas’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Armani Privé’nin Sonbahar Kış 2005 Couture koleksiyonundan bir elbise giydi.

Getty Images

7

PENELOPE CRUZ

Penelope Cruz, ‘Madres Paralelas’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Chanel’in Sonbahar Kış 2021 Couture koleksiyonundan bir elbise giydi.

Getty Images

8

CYNTHIA ERIVO

Cynthia Erivo, ‘Madres Paralelas’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Versace’den ışıltılı gümüş bir elbise giydi.

Getty Images

9

ADRIANA LIMA

Adriana Lima, ‘Madres Paralelas’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Etro’dan kırmızı payetli bir elbise giydi.

Getty Images

10

ANYA TAYLOR-JOY

Anya Taylor-Joy, ‘Last Night in Soho’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Rodarte’nin İlkbahar 2021 koleksiyonundan desenli bir elbise ve kimono giydi.

Getty Images

11

MAGGIE GYLLENHAAL

Maggie Gyllenhaal, ‘The Lost Daughter’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Prada’dan siyah beyaz bir elbise giydi.

Getty Images

12

OLIVIA COLMAN

Olivia Colman, ’The Lost Daughter’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Armani Privé’den bir takım elbise giydi.

Getty Images

13

DAKOTA JOHNSON

Dakota Johnson, ‘The Lost Daughter’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Gucci’den püskül ve işleme detaylı bir elbise giydi.

Getty Images

14

JAKE GYLLENHAAL

Jake Gyllenhaal, ‘The Lost Daughter’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Valentino’dan beyaz bir takım elbise giydi.

Getty Images

15

TIMOTHEE CHALAMET

Timothee Chalamet ‘Dune’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Haider Ackermann’dan bir takım giydi.

Getty Images

16

ZENDAYA

Zendaya ‘Dune’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Balmain’den özel dikim bir elbise giydi.

Getty Images

17

BARBARA PALVIN

Barbara Palvin, ‘Dune’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Armani Privé’nin İlkbahar Yaz 2021 Couture koleksiyonundan işlemeli bir tulum giydi.

Getty Images

18

TINA KUNAKEY

Tina Kunakey, ‘Dune’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Armani Privé’nin Sonbahar Kış 2005 Couture koleksiyonundan bir elbise giydi.

Getty Images

19

JESSICA CHASTAIN

Jessica Chastain, ‘Competencia Oficial’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Atelier Versace’den bir elbise giydi.

Getty Images

20

HAILEE STEINFELD

Hailee Steinfeld, ‘Competencia Oficial’ filminin 78. Venedik Film Festivali gösterimi için Armani Privé’nin İlkbahar Yaz 2006 Couture koleksiyonundan dantel detaylı bir elbise giydi.

Getty Images