Kylie Jenner ikinci bebeğine hamile! Travis Scott ile ikinci bebeğine hamile olduğunu açıklayan Jenner, ilk bebeği olan kızı Stormi Webster’ı Şubat 2018’de dünyaya getirmişti. İlk hamileliğini, doğuma kadar bir sır gibi saklayan Jenner, paylaştığı video ile Stormi’nin dünya geldiğini duyurmuştu. Jenner’ın ikinci bebeğini de gizlemesine pek de şaşırmadık.

Geleneği bozmayan Kylie Jenner, dün paylaştığı video ile ikinci bebeğini beklediğini resmen duyurdu.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Kylie ???? (@kyliejenner)’in paylaştığı bir gönderi

Daha önce bir röportajında büyük bir aile istediğini anlatan Jenner, “Arkadaşlarım sürekli bana soruyor. Stormi’yi çok seviyorlar. Kesinlikle ona bir kardeş doğurmak istiyorum ama henüz planlarımda yok.” demişti.

Travis Scott ile ayrılıp barışan Kylie Jenner, Stormi’yi birlikte büyüttüklerini de anlatmıştı. “Çok iyi bir ilişkimiz var. En yakın arkadaş gibiyiz. İkimiz de Stormi’yi çok seviyoruz ve onun için en iyisini istiyoruz,” diyen Jenner, “Her zaman iletişimdeyiz ve koordine oluyoruz. Stormi ile durumumuzda annem ve babamı düşünüyorum, onlar ne yapardı. Benimle çok yakından ilgileniyorlardı ve Stormi için de aynısını istiyorum.” diye eklemişti.

2017’de bir ilişkiye başlayan Jenner ve Scott, Şubat 2019’da ayrılmışlardı. Daha sonra New York’ta Stormi ile birlikte görüntülenen Jenner ve Scott’un yeniden bir arada olduğu söylenmişti. Ödül konuşmasında, “Eşim, seni çok seviyorum,” diyen Scott, birlikte olduklarını doğrulamıştı. Daha sonra Instagram hesabından Scott ile birlikte bir fotoğraf serisi paylaşan Jenner, ilişkilerine kaldıkları yerden devam ettikleri sinyallerini vermişti.