Genel

Ahmet Selçuk İlkan ve Coşkun Sabah arasında ipler gerildi!

Ünlü şair ve söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan, verdiği bir röportajda Coşkun Sabah hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. ikili arasındaki “şarkı” polemiği sosyal medyanın gündemine oturdu.

Coşkun Sabah’ın Anılar, Aşk Kitabı, Bir Pazar Günü, Hatıram Olsun, Ne Seninle Ne Sensiz, Tahta Masa, Hayatımın Kadınısın, Düştün Gözümden Artık, Bir Gülü Sevdim gibi bir döneme damga vuran şarkılarının söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan’la arası bozuldu.

“SÖYLEYECEK ŞARKISI YOK!”

Unutulmaz şarkıların söz yazarı Ahmet Selçuk İlkan, geçtiğimizde günlerde Akşam TV’ye verdiği bir röportajda Coşkun Sabah‘ı hedef alarak “20 yıldır onu uyarmama rağmen sahnede adımı anmadı. Şarkılarımda cayma hakkımı kullansam sahneye çıkıp söyleyecek başka şarkısı yok” şeklinde konuştu.

Ünlü söz yazarının sert sözlerine karşı sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Coşkun Sabah, şu ifadeleri kullandı:

“Çok ayıp şiddetle kınıyorum, tamamen haber olması için röportaj kapmak için bana atılan bir iftira. Ne zaman besteci oldunuz siz de şarkım diyorsunuz. Şarkım sadece besteci diyebilir, siz ancak şiirini yazdığım şarkı dersiniz. Çok ayıp ve nankörlük şiddetle kınıyorum. Yıllardır üç beş ayda bir bana böyle fütursuzca saldırıyor, saldırmayı bırakın da üretim yapın Ahmet bey, hani nerede son yıllarda ne yaptınız ve beni kıskanmayı bırakın”

“BOY AYNASINA DEĞİL HUY AYNASINA DA BAKMALI”

Ahmet Selçuk İlkan ise, sosyal medya hesabından habere dair yaptığı paylaşımda “Bence her sanatçı yaşadığı kuşağa örnek olmalı ve önderlik vasfını taşımalıdır… O kişinin sadece boy aynasına değil huy aynasına da bakmalı… İkisinde de şık ve yakışıklı olmalı…” şeklinde konuşarak karşılık verdi.