Haberler

Masterchef Hasan kimdir? Hasan Biltekin’in hangi yakını vefat etti? Hasan Biltekin kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Hasan Biltekin hangi yakını öldü?

Masterchef Hasan kimdir, doğum tarihi kaç, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne? gibi sorular merak ediliyor. Bugün kırmızı takım kendi arasında dokunulmazlık oynadı ve 4. eleme adayı Hasan oldu. Peki, Masterchef Hasan kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Masterchef Hasan 4. eleme adayı mı oldu? İşte detaylar…

MASTERCHEF HASAN KİMDİR?

Masterchef’te 12 Ağustos yapılan yarışmada Hasan’ın tabağı en iyisi seçildi ve ana kadroya girdi. Türkiye‘nin en kapsamlı haber sitesi, Haberler.com ile haberler devam ediyor.

Hasan Biltekin 27 yaşında ve aslen Nevşehirlidir. 184 cm boyundadır ve 78 kilogram ağırlığında olan yarışmacı, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ÜSET Meslek Yüksek Okulu Mezunudur.

Yemek sektöründe liseden beri yer almakta, Nevşehir Belediyespor’un mutfak şefliğini yapmaktadır.

Bugüne kadar çok sayıda yemek yarışmasına katılmıştır ve madalyaları ile kupaları bulunmaktadır.

MasterChef’e 2 kez katılmış bir yarışmacıdır. Geçen sene 3 evet oyu almıştı ancak annesinin rahatsızlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyip annesinin yanına gitmişti.

MASTERCHEF HASAN ELENDİ Mİ?

MasterChef’in 82. bölümünde Hasan’ın olmaması dikkatlerden kaçmadı. Hasan, kız arkadaşının annesinin vefatından dolayı 82. bölümünde yer almadığını açıkladı.

Bir cevap yazın