Genel

Ünlü sanatçı Mustafa Keser: Bütün Türkiye şok olacak!

Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Benzemez Kimse Bize 2’inci bölümünün ardından yayından kaldırıldı. Sunduğu programın bitmesiyle Keser, sosyal medya hesabından Bülent Ersoy’a “yersiz kapris” suçlamasında bulunmuştu. Basın toplantısı heyecanla beklenen ünlü sanatçı, “Olay yaratacak açıklamalarım olacak” şeklinde konuştu.

Ünlü sanatçı Mustafa Keser ve Bülent Ersoy‘un sunduğu Benzemez Kimse Bize‘nin yayın hayatına veda etmesinin ardından sert açıklamalarda bulunan Keser, önceki gün Ataköy Nossa Costa çıkışı kameralara yansıdı.

“BÜTÜN TÜRKİYE ŞOK OLACAK!”

Bülent Ersoy’u hedef alan açıklamaları hakkında konuşan 76 yaşındaki ünlü isim, “Bir hafta sonra bu hususta olay yaratacak açıklamalarım olacak. Paylaşımdan sonra Bülent Hanım’la görüşmedim. Hadise yeni. Program kaldırıldı. Gerekli olanı sosyal medyadan yazdım. Bülent Hanım’la ilgili çarpıcı açıklamaları daha sonra yapacağım. Bütün Türkiye şok olacak” dedi.

Keser, muhabirlerin “İlk programda Bülent Hanım hakkında bir çok şey yazıldı. Alkollü olduğu iddiası sosyal medyada gündem yarattı. Konuşmalarınız bu yönde mi olacak?” sorusuna ise şu şekilde yanıt verdi:

“Her şeyle ilgili konuşacağım. Programla ilgili, başka şeylerle ilgili. O basın toplantısında gelen bütün soruların cevabını bulacaksınız. Zaten kendisiyle ilgili ne dediysek orada yazıyor.”

NE OLMUŞTU?

Türk müziğinin duayen isimlerinden Bülent Ersoy ve Mustafa Keser‘in sunuculuğunu üstlendiği “Benzemez Kimse Bize” programının yayın hayatı çok kısa sürdü. İlk iki bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturan programın yayından kaldırılmasıyla Mustafa Keser, Bülent Ersoy’a sitem dolu sözler sarf etti.

Yaşanan aksaklıkların Bülent Ersoy’dan dolayı olduğunu söyleyen Mustafa Keser, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Bütün aksaklıklar Sayın Bülent Ersoy’un yersiz kapris ve tutumundan kaynaklanmıştır” şeklinde konuştu.