Gündem

Yılın en çok tercih edilen desenli pijama takımları

Ev rahatlığında en fazla tercih edilen pijamaların yeni model ve kumaşlarıyla markalar vitrinlerine koydu. Raflardaki yerini alan pijamalarda bu yıl son bir kaç yıldır devam eden renkliliğin sürdüğü görülüyor. Özellikle çizgi film karakterlerinin yer aldığı pijamalarla güzel hafta sonları da geçirebilirsiniz. Yılın en çok tercih edilen desenli pijama takımları

Yaklaşık 2 senedir devam eden koronavirüs moda anlayışını oldukça değiştirdi. Özellikle rahat giyimdeki artış ev modasına yönlendirdi. Satışları artan pijama, eşofmanlarda artık ön plana çıkan bazı detaylar yer aldı. Kumaş ve vücudu sıkmaması oldu. Terletmeyen pamuklu kumaş yapımı uzun süre kullanılacağı için en önemli özelliği olması konusunda markalar birbiriyle yarıştı. Bunun yanı sıra bir kaç yıldır devam eden çizgi film karakterinden oluşan pijamalar yine en çok tercih edilenler arasında oldu.

2021-2022 yılının en tarz pijama takımları sizler için bir araya getirdik. Hem spor tarzın hem de şıklığın adresi olan pijamalarda sadece pamuklu değil satenlerde özellikle çeyiz hazırlığı yapanlar için idealler listesinde yer aldı. 

Mevsim geçişlerinde en çok kullanılan kumaşlarda yine pamuk ve saten oldu. Bazı markalar pijamalarda geleneksel desenler yer aldı. Şıklığı artıran desenler aslında moda haftasında bazı kıyafetlerde kendini gösterdi. 

Bu yıl en iyi pijama takımları ZARA, LWC, DEFACTO ve H&M gibi markalar çıkardı. Bedene göre üretilen pijamalardaki rahatlık hissi ise oldukça iyidir.