Paz. Tem 14th, 2024

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle Kasım akşamlarına heyecan ve eğlence katıyor. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın en iyi filmleri Kasım ayı boyunca her Cumartesi saat 21:30’da FilmBox ekranlarında izleyebilirsiniz.

Ali Baba ve Yedi Cüceler – 6 Kasım Cumartesi – Saat: 21:30

Kasım ayının ilk Cumartesi akşamı FilmBox ekranlarına gelecek Ali Baba ve 7 Cüceler’in oyuncu kadrosunda yönetmen koltuğunda da oturan Cem Yılmaz’ın yanı sıra Zafer Algöz, Çetin Altay, Irina Ivkina, Yosi Mizrahi gibi ünlü isimler yer alıyor. Büyük bir bölümü Bulgaristan’da çekilen filminde bahçe cüceleri yapıp satan Şenay Cüccaciye’nin sahibi olan Ali Şenay ve İlber işlerini büyütüp dünyaya açılmak için Sofya’da bir fuara katılırlar. Ancak fuarda işler istedikleri gibi gitmez ve başlarını büyük belalara sokarlar. Mançov adlı kötü kalpli bir adamın planlarından haberdar olan Şenay ve İlber, onun hain planlarını durdurabilmek için yeni tanıştıkları Memedov ve Veronika ile büyük bir mücadeleye girişirler

Pek Yakında– 13 Kasım Cumartesi – Saat: 21:30

13 Kasım Cumartesi akşamı başrollerinde Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Ozan Güven’in olduğu “Pek Yakında” FilmBox ekranlarına gelecek. Filmde hayatını korsan DVD’cilik ve beraberindeki birtakım kanunsuz işlerle kazanan Zafer, bir gün karısından büyük bir posta yer ve anlar ki bu işleri bırakmazsa evliliği bitecektir. Kanunsuz işlere zinhar tövbe eden Zafer, ailesini geri kazanmak için figüranlık yaptığı eski ‘oyunculuk’ günlerine geri döner.

İftarlık Gazoz – 20 Kasım Cumartesi- Saat: 21:30

20 Kasım Cumartesi gecesi keyifli filmlerin adresi FilmBox ekranlarına gelecek filmde, Cem Yılmaz bizleri 70’li yılların başında bir Ege kasabasında ailesi ile beraber yaşayan zeki ve başarılı bir öğrenci Adem’le tanıştırıyor. 5. sınıfı bitirir bitirmez yaz tatilini iyi değerlendirmek için ailesine Gazozcu Cibar Kemal Usta ile çalışmak istediğini söyleyen ve ailesinden zorlukla izin alan Adem, Cibar Kemal’in çırağı olarak çalışmaya başlar. Ramazan ayının ilk günlerinde Adem, camide oruç hakkında vaaz eden hocanın dediklerinden etkilenir ve oruç tutmaya karar verir. Küçük yaşta olduğu için ailesi bu duruma izin vermez o da ailesinden gizli oruç tutmaya başlar. Ege’nin yaz sıcağında, bir yandan da gazoz satarken oruç tutmak Adem’i çok yormuştur. Susuzluk ve açlık yüzünden seraplar görmeye başlar ve kendini bir maceranın içinde bulur.

Arif V 216– 27 Kasım Cumartesi – Saat: 21:30

Kasım ayının son Cumartesi akşamı FilmBox ekranlarına gelecek Arif V 216’nın oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz’ın yanı sıra Ozan Güven, Seda Bakan, Zafer Alagöz, Özkan Uğur, Özge Özberk, Kerem Alışık, Ediz Hun, Farah Zeynep Abdullah, Mustafa Sandal, Mert Fırat, Can Yılmaz, Çağlar Çorumlu, Ahu Yağtu gibi isimler yer alıyor. G.O.R.A. ve A.R.O.G filmleriyle Türk komedi tarihinin unutulmayan, efsane karakteri Arif ile Robot 216’nın maceralarının anlatıldığı filmde Robot 216, insan olmanın hayalini kurmaktadır. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar. Sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışsa da farklılığı kimsenin dikkatinden kaçmaz. Yeni yaşantısını alışmaya çalıştığı sırada aşk da kapısını çalmıştır. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz.

FilmBox izlemek isteyen sinemaseverler, seçkin TV platformları, Vodafone TV Kanal 15, KabloTV Kanal 336 ve D-Smart Kanal 19 üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, www.filmbox.com websitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. FilmBox Extra, ağırlıklı olarak aksiyon ve gerilim türü filmleri ekranlara getiriyor. SPI International kanalları arasında ayrıca canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen