Paz. Tem 14th, 2024

Dünyanın önde gelen blockchain şirketlerinden Huobi Group, kuruluşunun 8. yılını heyecan verici etkinliklerle kutluyor. Huobi, Kasım ayı sonuna kadar Türkiye de dahil olmak üzere pek çok ülkede düzenleyeceği etkinliklerle milyonlarca dolar değerinde ödül dağıtırken, şanslı bir kullanıcısına hayatının en inanılmaz deneyimini yaşayacağı uzay seyahati bileti hediye edecek. Huobi Group’un finansmanı daha erişilebilir ve kapsayıcı hale getirme vizyonunu yansıtan bu inanılmaz fırsat, tüm Huobi Global kullanıcılarına açık olacak.

8 Kasım Pazartesi günü ise 8. yıl etkinlikleri kapsamında, “Huobi Zirvesi 2021: Blockchain ve Ötesi” başlıklı online konferansı düzenleyecek. Konferansta aralarında eski Fed Başkanı Alan Greenspan’in de konuşmacı olarak bulunduğu ekonomistler, hükümet yetkilileri ve sektör liderleri “Blockchain sektörü içinde ve dışındaki fırsatlar ve eğilimleri” konuşacaklar.

Bu yılki kutlamaların ana teması olan “sonsuzluk” ise blockchain sektörünün sunduğu sınırsız imkanlar ve hayal gücünü yansıtıyor. Aynı zamanda bu tema ile kripto paraların ve blockchain sektörünün arkasındaki gelişmelere, dinamizme ve yenilikçiliğe dikkat çekiliyor.

Önümüzdeki yıl global büyüme hedefleri kapsamında dünya genelinde çalışan sayısını 3 bine çıkarmayı hedeflediğini açıklayan Huobi Group’un Kurucu Ortağı Du Jun, sektör büyürken tüm çalışanların ve paydaşların katkısıyla 8. yıllarını kutlamaktan büyük gurur duyduklarını söyledi. “Blockchain ve kripto para sektörü hızla gelişirken, küresel çapta büyümemizi güçlendirmek adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diyen Jun, “Yenilikçi ürünler ve yerelleştirilmiş hizmetler sunmak için global çapta etkimizi artırmayı amaçlıyoruz. Her zaman olduğu gibi yerel mevzuatlarla tam uyum içinde, kullanıcı varlıklarını güvende tutmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” açıklamasını yaptı.

Huobi Global Bölge Genel Müdürü Alphan Göğüş ise “Kripto paralar ve blockchain’de yaşanan gelişmeler, finansın geleceği açısından büyük önem taşıyor. Huobi olarak küresel anlamda tüm gelişmeleri yakından takip ediyor ve bölgemizin bu gelişmelere hızla ayak uydurması için çabalıyoruz. Amacımız, Huobi’nin 8 yıllık deneyimiyle, Türkiye’de ve bölgemizde sektörün dinamiklerini belirlemek ve kullanıcılarımıza güvenilir hizmet sunmaya devam etmek olacak” ifadesini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen