Sal. Ara 5th, 2023

“İş hayatınızın her gününde yanınızdayız” mottosuyla hizmet ve ödeme tahlilleri alanının başkan dijital platformu Edenred, teşvik ve ödüllendirme kategorisindeki eser ailesi Ticket Compliments ile yeni yıla girerken çalışanlarına, bayilerine, iş ortaklarına ikram vermek isteyen şirketlere en avantajlı kurumsal armağan tahlillerini sağlıyor. Şirketler için pandemi kurallarına uygun temassız, inançlı ve pratik armağan alternatifleri sunan Ticket Compliments Edenred; elektronik eşyadan dokuma eserlerine, market alışverişinden kozmetiğe kadar pek çok farklı kategorideki armağan seçenekleri ile öne çıkıyor.

Hizmet ve ödeme tahlilleri alanının önder dijital platformuEdenred, teşvik ve ödüllendirme kategorisindeki eser ailesi Ticket Compliments ile yılbaşında da şirketlerin ve çalışanların en avantajlı tahlil ortağı olmaya devam ediyor. Şirketler Ticket Compliments Kart, Trendyol, Morhipo ve Boyner avantajlarıyla; çalışanları, iş ortakları ve paydaşlarına, binlerce fizikî ve dijital mağazadan kendi gereksinim ve beğenilerine nazaran armağanlarını seçme özgürlüğü tanıyıp motivasyonlarını yükseltirken; kendileri de yılbaşında farklı markalarla anlaşmak, ikram temin etmek ve dağıtmak üzere operasyonel yük getiren süreçlerden ve bu süreçlerin maliyetinden kurtuluyor.

Çalışan bağlılığı ve motivasyonunu yükselten hediye kartı

Edenred’in şirketlere sunduğu teşvik ve ödüllendirme tahlillerinden biri olan Ticket Compliments Kart ile çalışanlar giysi ve aksesuardan ayakkabıya, elektronikten takıya kadar geniş bir yelpazede seçkin markalardan alışveriş yapabiliyor. Ticket Compliments Kart sayesinde Altınyıldız, Ariş Pırlanta, Ayakkabı Dünyası, Boyner, Hotiç, İpekyol, Mudo, Mudo City, Mudo Concept, Süvari, Teknosa, Tepehome, Twist ve YKM üzere markalardan alışveriş imkanına sahip olan kullanıcılar bulundukları pozisyona en yakın mağazaları MyEdenred uygulamasından rahatlıkla görüntüleyebiliyor.

Büyük alışveriş devlerinden her an her yerde alışveriş

Farklı kategorilerdeki 30 milyon eserde geçerli olan Trendyol Cüzdan İkram Çeki ile çalışanlar pandemi şartlarına uygun olarak, mağazaya gitmeye gerek kalmadan dijital kodlarla her an her yerden online alışverişin tadına varıyor. Morhipo Armağan Kodlarıyla ise her zevke ve bütçeye uygun binlerce eser ortasından seçim yapabiliyor. Pek çok yerli ve yabancı marka eseri bir ortada sunan Boyner’de ise çalışanlar hem fizikî hem de online alışverişin keyfine varıyor. Boyner Kurumsal Gift Card ile mağazalardan alışveriş yapabilirken; Boyner Egift ile mağazalarda QR kod ve internet sitesinde ise kod numarası ile ödeme yapılabiliyor.

Markette QR kod ile taşınabilir, temassız ve hijyenik ödeme

En yeterli ikram muhtaçlık giderendir diyerek çalışanlarına yılbaşında mutfak alışverişine takviye olacak bir ikram vermek isteyen şirketler, Edenred’in Ticket Compliments ailesi üyelerinden Ticket Market Kartı ile çalışanlara binlerce üye market ağında özgürce alışveriş yapma imkânı tanırken; QR kod ile taşınabilir, temassız ve hijyenik ödeme fırsatı sunuyor. Ticket Market Kartı ile alışveriş yapılabilecek en yakın marketlerin pozisyonlarına MyEdenred uygulaması üzerinden ulaşılabiliyor.

İster marketten ister online alışveriş imkânı

Edenred’in tekrar market kategorisinde sunduğu kurumsal tahliller ortasında yer alan Money Pro Kart ile Migros, MigrosJet, 5M Migros, Migros Sanal Market ve Macrocenter’den; CarrefourSA Kurumsal İkram Kart ile de CarrefourSA marketleri ve carrefoursa.com.tr adresinden ister markete giderek isterse online olarak alışveriş yapmak mümkün.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

By Usta

<<- Kızlar Baklavalı erkekleri sever diye duyduktan sonra elinde baklava tepsisiyle gezen